Avukat Gizem Saraçoğlu'na gözyaşlarıyla veda.... 'Üzüntümüz tarifsiz'

Avukat Gizem Saraçoğlu'na gözyaşlarıyla veda.... 'Üzüntümüz tarifsiz'

Kastamonu'da evinde hayatına son veren avukat Gizem Saraçoğlu 25 için adliye önünde merasim tertip edildi. "Ben artık katlanamıyorum. Annemi çok beğeniyorum" yazılı anekdot vazgeçtiği ortaya…

Kastamonu Barosu'na kayıtlı ağır ceza avukatı Gizem Saraçoğlu, dün öğle saatlerinde girdiği mahkemenin ardından  annesi Avniye Saraçoğlu ile birlikte yaşadığı evine gitti. Banyoya giren Gizem Saraçoğlu, uzun müddet çıkmayınca annesi içeriye girdi. Gizem Saraçoğlu'nun hayatına son verdiğini gören annesi komşularından dayanak istedi. Haber verilmesiyle gelen sağlık takımının yaptığı hakimiyette Gizem Saraçoğlu'nun can verdiği tanımlandı. Saraçağlu'nun cenazesi, sağlık kurumunda yapılan otopsinin ardından bugün Vasıta ilçesinde toprağa verildi.

Avukat Saraçoğlu'nun can vermeden evvel anekdot vazgeçtiği ortaya çıktı. Polisin konutta bulduğu anekdotta Saraçoğlu'nun "Ben artık katlanamıyorum. Annemi çok beğeniyorum" yazdığı bilindi.

ADLİYEDE MERASİM

Öte yandan Kastamonu Adliyesi'nde Saraçoğlu için gıyabi merasim tertip edildi. Merasime Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan, Adalet Kurulu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Besbelli, Kastamonu Barosu Başkanı Özgür Demir ve meslektaşları katıldı.

Avukat Gizem Saraçoğluna gözyaşlarıyla veda.... Üzüntümüz tarifsizBaro Başkanı Özgür Demir, "Yaşamda tarif edilemeyen acılar vardır. Bu da onlardan biri. Aramıza dahil olduğu 2 senelik yarıyılda son derece tüm meslektaşlarımızla iyi ilişkiler geliştiren bir dostumuzdu. Güler suratlı dostumuzu kaybettik. Yeisimiz tarifsiz" dedi.

Avukat Gizem Saraçoğluna gözyaşlarıyla veda.... Üzüntümüz tarifsiz

Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan da "Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Avukat Hanım gencecik bir meslektaşımızdı. Allah ailesine sabır versin" ifadesini kullandı.

: İlginize Sürükleyebilir Son dakika... Merkez Bankası faiz kararını açıkladıErdoğan: Din kisvesi altında bu ulusu sömürenlere prim vermeyeceğizOtobüs bilet maliyetleri için yeni uygulama! Harekete geçildi