'Ay Grubu' elebaşı ve sevgilisi lüks içinde yaşamış! Dikkat çeken paylaşımlar

'Ay Grubu' elebaşı ve sevgilisi lüks içinde yaşamış! Dikkat çeken paylaşımlar

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde batan bir tekneden sahile vuran 1 ton 900 kg skunk maddesi ile Çanakkale’nin Biga ilçesinde Fronter Falcon adlı gemiye zulalanmış 23 kilo 600 gram kokainin Türkiye’ye getirilmesinden

Balıkesir Şehir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Kabahatlerle Çaba Şube Müdürlüğü takımlarınca, Ege bölgesinde uyuşturucu madde ticaretini yönlendirdiği tespit etilen ve 'Ay Grubu' olarak adlandırılan kuşkululara müteveccih işlemde Mahsum Ay ve sevgilisi Sunay Epöz İzmir’de evvelki gün nezaretine alındı. Mahsum Ay ve Sunay Epöz, dün Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Emniyetteki operasyonları devam eden Ay ve Epöz'şöhret, İzmir’de lüks sitelerde yaşadığı tanımlandı.

 

Ay Grubu elebaşı ve sevgilisi lüks içinde yaşamış Dikkat çeken paylaşımlar

Sunay Epöz’şöhret de uyuşturucu ticareti sisteminin içinde yer aldığı ve hakkında teşkilatlı kabahatten soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Muhacir firariciliği, adam öldürme, uyuşturucu bulundurma, teşkilat kurma kabahatlerinden 24 kaydı bulunan Mahsum Ay’ın ayrıca 2017 senesinde Ayvalık ilçesi Alabar’da Tekin Kocabıçak’ın öldürülmesi sebebiyle arandığı bilindi.

Ay Grubu elebaşı ve sevgilisi lüks içinde yaşamış Dikkat çeken paylaşımlar

DİKKAT TOPLAYAN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI

Sunay Epöz’şöhret sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar da dikkat çekti. Epöz’şöhret lüks taşıtlar ile şarkıcılarla yaptığını öne sürdüğü görüşmeleri sosyal medyada paylaştığı görüldü. Polisin, Ayvalık Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde teşkilata müteveccih çalışmasının sürdüğü bilindi.