Ayakkabı hırsızının yaptığı herkesi şoke etti! 'İnsan biraz utanır'

Ayakkabı hırsızının yaptığı herkesi şoke etti! 'İnsan biraz utanır'

Sultangazi'de girdiği apartmanda tam katları gezip, çok rakamda pabuç çaldığı iddia edilen kuşkulu, sevmediği bir pabuca tükürdü. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Vaka, geçtiğimiz cumartesi saat 07.00 sıralarında Uğur Mumcu Mahallesi'nde alana geldi. 5 katlı apartmanın kapısının sarih olduğunu fark eden bir birey, binaya girerek katları gezdi. Dışarıda gördüğü tüm pabuçları, apartmanın girişine toplayan kuşkulu, sevmediği bir pabuca tükürerek, çalmaktan bıraktı. Daha sonra ise, topladığı öteki pabuçları poşete doldurup apartmandan böldü. Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkan polis, hırsızı dün Fatih'te tuttu.

"ÇALDIĞI PABUÇLARI BİNANIN GİRİŞİNDE TOPLUYOR"

Apartman soğukkanlılarından Bulut Çetinkaya, "Adam, apartmana girerek tam katları geziyor. Sevdiği model ve pahalı olan pabuçları seçiyor. Daha Önceki pabuçları almıyor. Daha sonra aldığı pabuçları binanın girişinde topluyor. Hatta bir kundurayı sevmediği için tükürüp yere vazgeçiyor. 7 çift pabuç çalıyor" dedi.

Ayakkabı hırsızının yaptığı herkesi şoke etti İnsan biraz utanır

"PAHALI OLANLARI ALIYOR, MAKÛS OLANA TÜKÜRÜYOR"

Hasan Çetinkaya ise, "45 yıldır burada yaşıyorum. Bu apartmanımızda yaşanan ikinci pabuç hırsızlığı oluyor. Yaşlı bir adam gelip, çocukların, yeğenlerimin kunduralarını çalıyor. İnsan azıcık utanır. Pahalı olan pabuçları alıyor, makûs olanı ise tükürüp geri vazgeçiyor" diye konuştu.

Ayakkabı hırsızının yaptığı herkesi şoke etti İnsan biraz utanır