Aysel öğretmen 7 ay önce 'Korkuyorum' diye paylaştı! Dün gece öldürüldü

Aysel öğretmen 7 ay önce 'Korkuyorum' diye paylaştı! Dün gece öldürüldü

Yozgat'ta uzman çavuş Hacı Y. 30, yakın zamanda nikahlandığı ve 6 gün sonra düğün yapmaya hazırlandığı hoca Aysu baskın Y.'yi 29 tartıştıkları arabanın içinde tabancayla vurup öldürdü, aynı…

Bingöl'de vazife yapan Yozgatlı uzman çavuş Hacı Y., 24 Temmuz'da düğün yapmaya hazırlandığı ve yakın zamanda nikahlandığı hoca eşi Aysu baskın Y. ile dün gece buluştu. Hacı Y. ile Aysu baskın Y., kent merkezindeki alışveriş merkezi önünde araba içinde bilinmeyen sebeple tartışmaya başladı.

Hacı Y., münazara sırasında silahını çıkarıp  Aysu baskın Y.'ye ateş etti. Hacı Y., daha sonra aynı silahla intihara kalkıştı. Silah sesini duyanların haber vermesiyle gelen sağlık takımının yaptığı hakimiyette Aysu baskın Y.'nin yaşamını yitirdiği tanımlandı. Aysu baskın Y.'nin cansız vücudu, olay yerinde polisin yaptığı analizin ardından otopsi için Yozgat Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Ağır yaralanan Hacı Y. ise Yozgat Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Rehabilitasyon altına alınan Hacı Y.'nin hayati riskinin bulunduğu belirtildi.

DÜĞÜN DAVETİYELERİNİ DAĞITMIŞLAR

Nikahı 24 Temmuz'daki düğün evveli yapan çiftin, davetiyelerini de hazırlatıp dağıttığı bilindi. Davetiye üzerinde 'Mutluluklar paylaştıkça artar. Bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız dileğiyle' yazdığı görüldü.

Aysel öğretmen 7 ay önce Korkuyorum diye paylaştı Dün gece öldürüldü

7 EVVEL 'KORKUYORUM' PAYLAŞIMI

Öte yandan Aysu baskın Y.'nin 3 Ocak'ta sosyal medya hesabından öldürülen bayanların adlarının yer aldığı dijital abideyi paylaştığı ortaya çıktı. Aysu baskın Y.'nin, 'şiddetten can veren bayanlar için dijital abide' ile paylaştığı iletisinde 'Bir gün burada isminin yazmasından korkan bir genç kız vardı ve ben de bir gün burada adımın yazmasından korkuyorum' yazdığı görüldü.

: İlginize Sürükleyebilir Yağışlı hava ne zaman gelecek? Müjdeyi Prof. Dr. Orhan Şen verdi...Delta varyantı açıklaması... 'Bu artık onların salgını'Taziye ziyaretinde infial yaratan anlar!

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara