"Babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır"

"Babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır"

Yedi çocuk ve dokuz torun sahibi 70 yaşındaki İbrahim Tatlıses, Twitter hesabından sitem dolu Babalar Günü iletiyi paylaştı. Tatlıses’e agresif olduğu daha önceki eşi Adalet Epilepsi’dan imalı yanıt

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından, "Baba candır 'baba’nın bedelini öğrenmeyenler Budala oğlu AHMAKTIR" iletisini paylaştı. Bir vakittir oğlu Ahmet Tatlıses ile meseleler yaşayan ünlü türkücünün bu paylaşımı 'oğluna mı' suallerini uslara getirdi.

Babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır

DAHA ÖNCEKİ EŞİNDEN İMALI İLETİ

Ahmet Tatlıses sessizliğine gözetirken annesi Adalet Epilepsi'nın Instagram hesabından paylaştığı bir gönderiyi kendi sayfasında yayınladı.
Adalet Epilepsi paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden yetimine anne olmuş, çıkarına uçkuruna el talihine evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu hisse edenlerin… ‘Namus davası’ diye an-nesine, kızına, karısına hayatı zindan etmeyenlerin! Evladının tasasıyla dertlenen, mutluluğuyla mutlananların. Kendisi rahatlık içinde, evladını bedbahtlıkla yaşatmayanların. Kendisinin olmasa da, baba şefkatiyle evladıymış gibi evlat geliştirenlerin. Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi Babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan öksüz kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun"

Melekler günü kutlu olsun!Hürriyet LogoHürriyet.com.tr