Bahçeli izin verdi, kanser hastası stand-up'çı taklidini yaptı

Bahçeli izin verdi, kanser hastası stand-up'çı taklidini yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin taklidini yapan şahıs ile görüntüleri sosyal medyada alaka gördü. Kanser hastası komedyen stand-up'çı Yunus Yuva'nın Bahçeli'nin izni ile taklidini

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanında taklidini yapan bireyin görüntüleri Twitter'da yer aldı. Çok rakamda kullanıcı tarafından paylaşılan görüntüde Bahçeli'nin yanında taklidini yapan bireyin komedyen stand-up'çı Yunus Yuva olduğu bilindi.

Yuva, Bahçeli'nin yanında "Milliyetçi Hareket Partisi olarak, biz kuru ekmekle kuru soğan yemesini de öğreniriz. Yeter ki şerefli yaşayalım, yeter ki bütün bağımsız yaşayalım. Bugün kaybettiysek yarın buluruz. Bugün az yediysek yarın tıka basa doyarız. Fakat vatanın karşılaması yoktur, başka Türkiye'de yoktur" ifadesini kullandı. Bahçeli'nin sesiyle taklidini yapan Yuva'nın kanser hastası olduğu ortaya çıktı. Bahçeli, takribî 2,5 yıldır kanser rehabilitasyonu gören Yuva'ya moral emeliyle taklidini yapmasına izin verdiği ortaya çıktı.

: İlginize Sürükleyebilir Koronanın en makûs hali... Dikkat toplayan aşı ayrıntıyı! En çok onları hedef alıyorİşte salgında İstanbul'da son vaziyet! Sansasyonel ayrıntılar...MSB duyurdu! Terör örgütüne ağır darbe

DALGA GEÇENLERE TEPKİ

Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, videoyu paylaşıp dalga geçenlere tepki gösterdi. Çiçek, "Sayın Liderimizin yanında taklit yaptığı için bazı sosyal medya sayfalarında dalga geçilen bu şahıs 'Stand-Up, Showmen, komedyen' sanatını icra eden Yunus Yuva adlı Ülküdaşımızdır. Kendisi uzun zamandır kanser rehabilitasyonu görmektedir. Genel Başkanımızın yüksek hoşgörüyü ile reelleşen bu şov için kendi zeka bozukluğunuzla boşuna yorum yapmayın. Gerçi siz 'Devlet Bahçeli’ye aşı yapan hemşireyi vurdular' senaryosuna dahi inanan beyni sulanmışlarsınız. Size 'Bol bol kocaman palavra söyleyin, palavrayı tekerrür tekerrür söyleyin' diyen göstericiler gerekli değil mi? Yunus Yuva adlı Ülküdaşımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah’tan acil şifalar diliyorum" dedi.

Bahçeli izin verdi, kanser hastası stand-upçı taklidini yaptı