Bahçelievler'de ucuz baklava kuyruğu

Bahçelievler'de ucuz baklava kuyruğu

Bahçelievler'de arife günü sabahın erken saatlerinde ucuz baklava almak isteyenler tatlıcı dükkanın önünde metrelerce kuyruk oluşturdu.

Bahçelievler Şirinevler'de Kurban Bayramı evveli bir baklavacının piyasaya göre ucuz maliyete sattığı baklavalar sebebiyle yoğunluk oluştu.

Arefe günü sabahın ilk saatleri ile beraber sıraya giren yurttaşlar tatlıcı dükkanı önünde metrelerce kuyruk oluşturdu.

Bahçelievlerde ucuz baklava kuyruğu

Sıcak havaya karşın takribî bir saatlik beklemenin ardından dükkanın içine girebilenler, kilosu 19 liradan başlayan baklavalardan satın aldı.

Kimileri sıcaktan daha az etkilenmek için karton parçalarıyla kendilerine gölge yaptı. Metrelerce uzayan baklava sırası havadan görüntülendi.

Bahçelievlerde ucuz baklava kuyruğu

EN ÇOK SEÇİM EDİLEN TEREYAĞLI FISTIKLI VE CEVİZLİ BAKLAVA

Baklava markasının İstanbul'daki şubesini işleten Adaletli İpekli, "Ulusu, yurttaşı düşünen bir yapımız var. Buna istinaden baklava uygun üretiliyor. Herkes baklava yiyebilsin diye biz de bu maliyete yurttaşlarımızla buluşturuyoruz. Bir günde sattığımız baklava 4-5 tonu bulabiliyor. Bugün için bu sayı azıcık daha yüksek diyebiliriz" dedi.

Baklava almak için sırada bekleyen bir yurttaş da, "Takribî bir saattir bekliyorum. Maliyet uygun olduğu için geldik. 3 kilo baklava alacağım. Baklavası çok hoş" dedi.

Kilosu 19 liradan başlayan baklavalardan en çok seçim edilenleri ise tereyağlı fıstıklı ve cevizli baklava.

: İlginize Sürükleyebilir Dünyanın gözü bu ziyarette: Çifte bayram yaşayacağızDehşeti yaşadılar... Sivrisinekler güneşi yok etti!İğrenç hadise! Torununu istismar eden oğlunu suçüstü tuttu

Borsada kolay operasyon ve düşük kurul için tıklayın