Bakırköy'de feci kaza: 4 yaralı

Bakırköy'de feci kaza: 4 yaralı

İstanbul Bakırköy'de 3 vasıtanın karıştığı kazada 2'si kadın 4 birey yaralandı.

Kaza Bakırköy Basınköy Mahallesi'nde saat 07.00'de alana geldi. Edinilen bilgiye göre, Mehmet Savaş, Atatürk Köşkü Caddesi'nde 34 TT 080 plakalı arabasının direksiyon kontrolünü kaybederek evvel Recep Duman'ın kullandığı 34 ER 1584 plakalı taşıta çarptı. Savrulan araba karşı güzergahtan gelen Mahmut Sağlam idaresindeki 34 PV 9653 plakalı kapalı adaleye minibüse çarptı. Kaza sonrası hurdaya dönen arabada bulunan Mehmet Savaş, Gülsüm Savaş ve bir kadın vasıtada sıkıştı. Yoldan geçenler bir yandan dayanağa koşarken öteki yandan da vaziyeti polis, itfaiye ve sağlık takımlarına haber verdi.

: İlginize Sürükleyebilir 4 Eylül'de başlayacak... Genelge yayımlandı: Yurt dışından gelişlerde yeni kurallarHerkes soluğu sağlık kurumunda alıyor: Krup'a dikkatEzber bozan netice: 2 kat daha fazla!

Vaka yerine gelen itfaiye takımları arabada sıkışan yaralılara müdahale ederken, polis ekipleri de yolda temkin aldı. İtfaiye takımları arabada sıkışan yaralıları bulundukları yerden çıkararak sağlık takımlarına teslim etti. Sağlık takımları da yaralılara vaka yerinde ilk müdahaleyi yaparak etraf sağlık kurumulara kaldırdı. Sağlık Kurumuna kaldırılan yaralıların gidişatlarının ciddiyetini gözettiği bilindi. Sağlık takımları minibüs sürücüsü Mahmut Sağlam'a da ilk müdahaleyi yaparak en yakın sağlık kurumuna kaldırdı. Kaza sonrası araba çekici dayanağıyla bulunduğu yerden kaldırıldı. Polis ekipleri kaza ile alakalı soruşturma başlattı.