Bakırköy'de korku dolu anlar! Lüks araç kaldırıma çıktı, son anda kurtuldu

Bakırköy'de korku dolu anlar! Lüks araç kaldırıma çıktı, son anda kurtuldu

İstanbul Bakırköy'de fazla sürat sebebiyle sürücünün direksiyon kontrolünü kaybettiği lüks otomobil, evvel kaldırıma çıktı, sonra da aydınlatma direğinin ardından duvara çarparak durabildi.…

Kaza, saat 16.00 sıralarında Osmaniye Semti, Ekrem Kurt Bulvarı'nda alana geldi. İddiaya göre, Ali B.'nin kullandığı 34 AK 085 plakalı otomobil ile D - 100 Karayolu güzergahında fazla süratli ilerlediği sırada otomobilin direksiyon kontrolünü kaybetti. Kaldırıma çıkan otomobil, aydınlatma direğinin ardından duvara çarparak durabildi. O sırada kaldırımda yürüyen Ümit Köse, üzerine otomobilin geldiğini görünce fobi içinde geri kaçarak kurtuldu.

Bakırköyde korku dolu anlar Lüks araç kaldırıma çıktı, son anda kurtuldu"GENÇ BKOCAMAN OLMASAYDIM BENİ PARAMPARÇA ETMİŞTİ"

Başına gelen hadiseyi anlatan Ümit Köse, "Yaya yolundan gidiyordum, arkadan bir fren sesi duydum. Taşıt çapraz bir biçimde kaldırıma doğru geliyordu ve süratliydi. Üzerime geldi, ileriye doğru koşsam kurtulmazdım, iki adım geri sıçradım. Yere düştüm sonra araba yan yattı, ağaca çarptı. Şu ağacı devirmesi ne kadar süratli olduğunu gösteriyor. Bana göre süratliydi. Genç bkocaman olmasaydım beni orada paramparça etmişti. Sürücünün vaziyeti iyi" dedi.

Kazada yaralanan olmazken lüks otomobilde zarar alana geldi. Polis ekiplerinin kazayla alakalı çalışmalara devam ediyor.

Bakırköyde korku dolu anlar Lüks araç kaldırıma çıktı, son anda kurtuldu

: Alakanızı Çekebilir Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Flaş büyüme yaşandıTunceli, Diyarbakır, Ordu ve Bartın! Valilikten yeni yasak kararı...Kaldırıma çıktı, saniyelerle kurtuldu! 'Genç olmasaydım paramparça etmişti'