Balayı dönüşü kazada ölen çift yan yana toprağa verildi

Balayı dönüşü kazada ölen çift yan yana toprağa verildi

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde, balayı dönüşü yolcu otobüsüyle çarpışan arabada yaşamını kaybeden Hüseyin Etçi 35 ile eşi Miray Sane Etçi 28, Sinop’ta yan yana toprağa verildi.

Kaza, sabaha karşı Tosya D-100 kara yolu Çaykapı köyü mevkisinde alana geldi. İstanbul-Samsun doğrultusunda giden 06 DE 9797 plakalı araba, yağmur sebebiyle kayganlaşan yolda sürücüsünün hakimiyetinden çıkarak karşı şeride geçti. Araba, Samsun-İstanbul doğrultusunda ilerleyen 28 ABE 309 plakalı yolcu otobüsü ile çarpıştı. İhbarla kaza yerine çok rakamda jandarma, itfaiye ve sağlık takımı sevk edildi. Kazada araba sürücüsü Hüseyin Etçi ile yanındaki eşi Miray Sane Etçi yaşamını kaybetti. Sürücü ile yolcu otobüsündeki 15 yolcu yaralandı.

Balayı dönüşü kazada ölen çift yan yana toprağa verildi

1 HAFTA EVVEL EVLENMİŞLERDİ

Kazada yaşamını kaybeden Hüseyin ile Miray Sane Etçi çiftinin 18 Haziran’da Sinop’un Boyabat ilçesinde yapılan düğünle yaşamını birleştirdiği ve balayı için Muğla’ya gittikleri ortaya çıktı. Yeni konutlu çiftin balayından dönüş yolunda kaza yaptıkları bilindi. Etçi çiftinin cenazeleri, sağlık kurumu morgundan alınarak Boyabat ilçesine getirildi. Çift için Hacı Ergün Gürbüz Camii’nde ikindi süreyi cenaze namazı kılındı. Namaz sonrası Etçi çiftinin cenazeleri, hoşlananlarının gözyaşları arasında Boyabat Şehir Kabirliği’nda yan yana defnedildi.