Başakşehir'den göndermeli paylaşım! 'Psikolojide bir kural varmış...'

Başakşehir'den göndermeli paylaşım! 'Psikolojide bir kural varmış...'

Medipol Başakşehir, Alanyaspor maçında çift sarı karttan kırmızı kart gören Ömer Ali Şahiner'in iptal edilen gol neşesinde sarı kart görmesine sosyal medyadan yollama yaptı.

Süper Lig'de dün Alanyaspor ile Başakşehir arasında oynanan maçın 40. dakikasında Başakşehir ismine gol atan Ömer Ali Şahiner, gol neşesinde 'sus' işareti yaptığı için sarı kart görmüştü.

VAR analizi neticeyi gol iptal edilmiş ve faul pozisyonundaki hareketi nedeniyle ikinci sarı kartı gören Ömer Ali, kırmızı kart görerek ekibini 10 birey vazgeçmişti. Emre Belözoğlu da bu gidişata çok öfkelenmişti.

Gözden KaçmasınEmre Belözoğlu, Alanyaspor-Başakşehir maçında çılgına döndü Hem gol iptal edildi, hem kırmızı kart...Emre Belözoğlu, Alanyaspor-Başakşehir maçında deliye döndü! Hem gol iptal edildi, hem kırmızı kart...Haberi görüntüle

BAŞAKŞEHİR'DEN YOLLAMALI PAYLAŞIM

Başakşehir, Ömer Ali'nin iptal edilen gol neşesinde 'sus' işareti yaptıktan sonra sarı kart görmesiyle alakalı yollamalı bir paylaşım yaptı.

"Psikolojide bir kural varmış, şayet gol neşesinde rakibi veya tribünleri tahrik etmeyip yeniden de sarı kart ile cezalandırılıyorsan bu, şahsın kendisiyle ilgili bir gidişat dokunulmuş!!!"

Başakşehirden göndermeli paylaşım Psikolojide bir kural varmış...