Bayrampaşa’da kaza yapan sürücüler birbirine girdi

Bayrampaşa’da kaza yapan sürücüler birbirine girdi

İstanbul Bayrampaşa'da yaşanan trafik kazasının ardından sürücüler arasında tekmeli yumruklu tartışma çıktı. Kaza ve sonrasında yaşanan tartışma, bir dükkanının güvenlik kameralarına yansıdı.

Hadise, dün Bayrampaşa Yıldırım Semti Piri Reis Cadde’ta akşam saatlerinde alana geldi. İddialara göre, ara caddeden çıkan motosiklet ile Piri Reis Caddede seyir halinde olan araba çarpıştı. Çarpmanın tesiriyle motosikletin üstünde bulunan 2 şahıs yere düştü. Motosiklet sürücüsü hafif yaralanırken taşıtlarda parasal zarar oluştu.

Araba sürücüsünün vasıtasından inmesiyle motosikletli kurye ile aralarında laflı münazara yaşandı. Münazara kısa zamanda münakaşaya dönüştü. Sürücüler cadde ortasında tekme ve yumruklarla birbirlerine girdi. Etraftakilerin araya girmesiyle tartışma son buldu.

Bayrampaşa’da kaza yapan sürücüler birbirine girdi

HADİSE ANI KAMERADA

Yaşanan kaza ve sonrasında çıkan tartışma bir işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde ara caddeden çıkan motosiklet ile seyir halindeki arabanın çarpıştığı görülüyor. Kazanın ardından sürücüler tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırıyor.