Bebek göründü! Kıvanç ve Başak Tatlıtuğ'un büyük heyecanı...

Bebek göründü! Kıvanç ve Başak Tatlıtuğ'un büyük heyecanı...

Geçen ay bebek beklediklerini müjdeleyen tarz danışmanı Başak Dizer ile oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ilk çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Dizer'in apaçıklaşan karnı, bir sosyal medya paylaşımında

2016 senesinde Paris'te nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ 38 ile tarz danışmanı Başak Dizer 44 bebek coşkuyu yaşıyor.

Hakkında çıkan gebelik haberlerini doğrulayan Dizer, "Evet, doğru. Çok heyecanlı ve mutluyuz" açıklamasını yapmıştı.

Bebekle alakalı coşkusunu paylaşan Kıvaç Tatlıtuğ, "Çok hoş bir duygu, çok mutluyuz. Allah isteyen herkese kısmet etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Evvel sıhhatli olsun, sıhhatli gelsin. Ad daha düşünmedik, akışına vazgeçtik" demişti.

Bebek göründü Kıvanç ve Başak Tatlıtuğun büyük heyecanı...

DOSTLARIYLA BULUŞTULAR

Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ çifti, evvelki gün yakın dostları Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı ile bir araya geldi. Beraber kahve içen çift, o anları da sosyal medya hesaplarından yayınladı.

BEBEK GÖRÜNDÜ!

Eşi ve dostlarıyla boydan çekilen bu resmini yayınlayan Dizer'in, karnının keskinleştiği görüldü. Dört aylık hamile olan Başak Dizer'in paylaşımı, kısa müddette yoğun alaka gördü.

Bebek göründü Kıvanç ve Başak Tatlıtuğun büyük heyecanı...

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in yaz başı Amerika Birleşik Devletlerine gidecekleri ve bebeklerini burada kucaklarına alacakları öne sürülmüştü.

Ancak Tatlıtuğ'un menajeri, bu iddiaların reel dışı olduğunu belirtmişti. Tatlıtuğ ve Dizer'in bebeklerini Türkiye'de dünyaya getireceğini ifade etmişti.

"ALLAH'IN BİZE BİR ARMAĞANI"

Babaanne olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ yaşadığı mutluluğu anlatmıştı;

"Mutluluğumu sözcüklere dökemiyorum. Çok mutluyum. Allah analı babalı geliştirsin. Çok mutlu oldum. Beklenen bir şeydi, hoş haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum. Mutluluk benim için üst seviyede. Dünyaya bir canlı geliyor. Allah'ın bize bir armağanı. Çok dua ettim. Dualarım karşılıksız kalmadı. Coşkudan konuşamıyorum."

Bebek göründü Kıvanç ve Başak Tatlıtuğun büyük heyecanı...