Bekçinin başına silah doğrulttu, serbest kaldı! Görüntüler delil olunca tutuklandı

Bekçinin başına silah doğrulttu, serbest kaldı! Görüntüler delil olunca tutuklandı

İstanbul Kağıthane'de münazara ihbarına giden bekçinin kafasına silah doğrultan Hakan Kılıç, vaka yerinden kaçtı. Kuşkulu tutuldu ancak savcılık sorgusunun ardından özgür kaldı. Polis ekipleri…

Vaka, Harmantepe Semti, Talatpaşa Sokağı üzerinde geçtiğimiz hafta gece saatlerinde alana geldi. Sokak üzerinde iki grup arasında silahlı münazara ihbarı alan bekçiler vaka yerine gelerek tarafları ayırmaya çalıştı. Müzakereye taraf olan Hakan Kılıç adlı şahıs yanında bulunan silahı münakaşayı ayırmak isteyen bekçinin başını yasladı. Daha sonra etraftaki şahıslar araya girerek Kılıç'ı bekçinin yanında uzaklaştırdı. Vaka yerine dayanak takımları gelmesi ile müzakereye karışan taraflar vaka yerinde kaçarak uzaklaştı.

Çalışma başlatan polis ekipleri etraftaki güvenlik kameralarını araştırarak kuşkuluları ve bekçinin başına silah yaslayan bireyin eşkalini tanımladı. Kuşkulular yapılan harekâtın ardından gözaltına alındı.

Bekçinin başına silah doğrulttu, serbest kaldı Görüntüler delil olunca tutuklandıVAKA GÜVENLİK KAMERASINDA

Müzakereye karışan taraflardan bir bireyin bekçinin başına silah yaslaması ve araya girenlerin desteği ile kuşkulu Hakan Kılıç ve öbürlerinin hadiseden sonra kaçması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Bekçinin başına silah yaslayan Hakan Kılıç, savcılık ifadesinin ardından özgür vazgeçildi. Polis ekipleri vakanın olduğu etraftaki başka güvenlik kamera görüntülerini araştırarak savcılığa bekçinin başına silah katlanmasını kanıt olarak sundu. Savcılık kuşkulu Kılıç için tekerrür nezaret kararı verdi. İkinci defa savcı karşısına çıkan şahıs çıkarıldığı duruşmaca hapsedilerek cezaevine sevk edildi.

Bekçinin başına silah doğrulttu, serbest kaldı Görüntüler delil olunca tutuklandı

: İlginize Sürükleyebilir Tunceli, Diyarbakır, Ordu ve Bartın! Valilikten yeni yasak kararı...Kavrulacağız! Prof. Dr. Şen önümüzdeki 5 güne dikkat çekti ve uyardı6 bin popülasyonluk ilçeye 200 bin şahıs geliyor! Burası ne Akdeniz, ne Ege