Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi hocalar konuştu!

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi hocalar konuştu!

Spor Toto Süper Lig'in 36. haftasında oynanacak Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi evveli iki ekibin teknik direktörleri açıklamalarda bulundu.

Vodafona Park'ta oynanacak dev derbinin evvelinde İsmail Kartal ve Valerien Ismael, değerlendirmelerde bulundu.

Beşiktaş karşısına kazanmak için çıkacaklarını söyleyen İsmail Kartal, "Beklemediğimiz sakatlıklar oldu, uğursuzluk yaşıyoruz. Elimizdeki en sağlam oyunculardan 11 kurduk. Oyuncularımızın performansını değerlendirdik ve en ideal biçimde hazırlandık. Beşiktaş maçına kazanmaya geldik. Bu stadyumlarda oynamaya ve kazanmaya alışkınız. Beşiktaş evinde kazanmak isteyecektir. Biz ikinci olmak istiyoruz ve kazanmamız gerekli. İki ekip de golü düşünecektir. Yeni oynayan dostlarımız da ellerinden geleni yapacaktır. Galibiyetli bir biçimde konutumuza dönmek istiyoruz." diye konuştu.

Ekipte yetersizler olduğunu belirten Valerien Ismael ise "Henüz lig bitmedi. Ehemmiyetli bir maça çıkacağız, taraftarın büyük takviyeyi var. Önümüzdeki yıla en iyi biçimde hazırlanmaya çalışıyoruz. Bazen yetersizler ve cezalılar oluyor. Bu meseleleri çözmek bizim işimiz. Takımımızla beraber bu meseleleri çözmeye çalıştık. Domagoj Vida'nın ailesel bir meseleyi var, umarım en kısa zamanda aramızda olur." dedi.