Beşiktaşlı yıldız Pjanic deplasmanda bir var bir yok

Beşiktaşlı yıldız Pjanic deplasmanda bir var bir yok

Kadrodan çıkarılan Boşnak yıldız, ligdeki 18 dış sahanın 9’unda oynayamamış olacak. Göztepe ile bugün İzmir’de oynanacak maç evvelinde rahatsızlanan ve sosyal medya hesabından ilaçlı paylaşım yapan Miralem

Beşiktaş’ta bugün Göztepe ile dış sahada oynanacak karşılaşma evvelinde rahatsızlanan Miralem Pjanic, kadrodan çıkarıldı. Siyah beyazlılardan yapılan açıklamada, “Pjanic’te üst solunum yolu enfeksiyonu belirtileri saptanmış olup rehabilitasyonuna sağlık takımımızca başlanmıştır” denildi. Dünyaca ünlü futbolcu geride kalan 17 dış saha yarışmasının yalnızca 9’unda misyon yaparken, Göztepe de ilave edildiğinde 9 deplasman maçında oynamamış olacak.

iLAÇLI PAYLAŞIMA SiTEM

Temennileri karşılayamayan ve tüm kulvarlarda yalnızca 4 asist yapabilen 32 yaşındaki futbolcu, dün sosyal medyadan ilaçlı resim paylaştı. Pjanic’in ilaç resimli paylaşımı sonrasında kulüp de kadrodan çıkarıldığı açıklamasını yaparken, siyah beyazlı taraftarlar, yaptıkları paylaşımlarla bu vaziyete sitem etti.

KARiYERiNDE BÖYLESi YOK

Eylül 2017-Şubat 2020 arasında forma giydiği Juventus’ta toplamda 7 maç kaçıran Pjanic, Barcelona’da 4 yarışmada forma giyemedi. Boşnak futbolcu, kiralık olarak misyon yaptığı Beşiktaş’ta ise henüz sezon bitmeden 16 karşılaşma kaçırdı ve 81 günü sakatlık ya da hastalıkla geçirmiş oldu.