Beşiktaş'ta Josef de Souza'dan sakatlık paylaşımı! 'Her savaşı kazanamayız ama...'

Beşiktaş'ta Josef de Souza'dan sakatlık paylaşımı! 'Her savaşı kazanamayız ama...'

Dizindeki ödem sebebiyle operasyon olacak ve sahalardan en az 2.5 ay uzak kalacak Josef de Souza'dan sakatlığıyla alakalı duygusal bir paylaşım geldi.

Dizindeki ödemin bir cinsli geçmemesi ve şişliğin inmemesi sonrasında detaylı hakimiyetlere giren Josef de Souza'dan makûs haber gelmişti. Beşiktaş, Brezilyalı ön liberonun operasyon olacağını açıklamıştı.

Siyah beyazlılardan Josef'in sakatlığına ait yapılan açıklamada, "Futbol A Ekibimizin Avusturya kampında oyuncumuz Josef De Souza’nın, sağ dizinde ağrı sezmesi üzerine yapılan MR görüntülemesinde sağ diz lateral menisküs yırtığı saptanmış ve konservatif rehabilitasyona başlanmıştır." denildi.

Takribî 2.5 ay sahalardan uzak kalacak olan Sambacı şahsi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Beşiktaş formasıyla siyah-beyaz bir resmini paylaşan 33 yaşındaki oyuncu şu ifadeleri kullandı:

"Her savaşı kazanamayız ama kazanamamamız kaybettiğimiz anlamına da gelmez. Bu operasyonu olmak zorunda kalmamak için çok savaştım ama ne yazık ki bazen işler bizim hakimiyetimizde olmuyor. Ancak her zaman başlangıçlar değil; sonlar ehemmiyetlidir. Bellim ki bu sezonu her zaman olduğu gibi güçlü ve sağlam bir biçimde tamamlayacağım. Tekerrür güçlü olmanın verdiği iftiharla yapmayı en çok beğendiğim şey olan futbol oynamaya devam edeceğim. Hekimlerimize ve sağlık takımımıza operasyon olmadan iyileşmem için gösterdikleri mücadele için teşekkür ediyorum ama ne yazık ki operasyon olmak zorundayım. Artık önümüze bakma zamanı. Çok kısa müddet içinde daha güçlü döneceğim!"

Beşiktaşta Josef de Souzadan sakatlık paylaşımı Her savaşı kazanamayız ama...