Beşiktaş'ta Önder Karaveli ile yola devam kararı resmen açıklanıyor!

Beşiktaş'ta Önder Karaveli ile yola devam kararı resmen açıklanıyor!

Vodafone Park’ta başkan Ahmet Nur Çebi, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı ve ekibin teknik mesulü Önder Karaveli saat 12.00’de bir basın buluşması tertip edip hem kararı açıklayacak hem de merak

Beşiktaş'ta yeni teknik direktör mevzusundaki meçhullük bugün itibariyle resmen sona eriyor. 9 Aralık’ta Sergen Yalçın ile yolların ufaladığının açıklanmasının ardından ekibi başına U19’u çalıştıran Önder Karaveli’yi getiren siyah beyazlılar, 47 yaşındaki teknik adam ile sezon sonuna kadar devam etme kararı aldı.

BU ÜÇLÜ İLK KERE MEDYA ÖNÜNDE

Turkcell Süper Kupa şampiyonluğunun kazanılmasının ardından koronavirüs testi pozitif çıkan Karaveli’nin karantina sürecinin bitirmesinin ardından mevzunun bugün kamuoyu önünde resmiyete dökülmesi bekleniyor.

Gözden KaçmasınBeşiktaşta yönetimden Adem Ljajice restBeşiktaş'ta idareden Adem Ljajic'e rest! Haberi Görüntüle

Bugün Vodafone Park’ta başkan Ahmet Nur Çebi, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı ve ekibin teknik mesulü Önder Karaveli bugün saat 12.00’de basının karşısına geçecek. İlk kere kamuoyunun karşısına geçecek bu üçlünün bir hayli mevzuya sarihlik getirmesi bekleniyor.

DAHA EVVELDEN KARARLAŞTIRILDIK

Beşiktaş Futbol Şube Mesulü Emre Kocadağ, Önder Karaveli ile devam kararı ile alakalı olarak “Daha evvelden tasarladığınız bir hadiseydi. Önder Karaveli her mevzuda kendisini yetiştirmiş galibiyetli bir teknik adam. Portekizli teknik adam yerine Önder Karaveli’nin daha bereketli olacağı kararına vardık ve idare olarak kabul ettirdik. Oyuncularımız da Önder Karaveli ve takımından memnun. Çok bilgi ve ekipmanlı bir teknik kadromuz var. Taraftarlarımız merak etmesin en kısa zamanda onların suratını güldürecek neticeler almaya” ifadelerini kullanmıştı.