Beşiktaş'ta panelvan minibüsün çarptığı ağaç devrildi! 1 yaralı

Beşiktaş'ta panelvan minibüsün çarptığı ağaç devrildi! 1 yaralı

Beşiktaş'ta yağışlı havayla birlikte sürücüsünün direksiyon kontrolünü kaybettiği panelvan minibüs evvel ardından da ağaca çarptı. Çarpmanın tesiriyle ağaç yıkılırken kazada bir bayan hafif…

Kaza, saat 06.00 sıralarında Vişnezade Semti, Dolmabahçe Caddesi'nde alana geldi. Sarıyer doğrultusundan, Eminönü yönüne seyir halindeki 50 LA 464 plakalı panelvan minibüsün sürücüsü Ali Öztürk, Dolmabahçe Epilepsiyi önüne geldiğinde yağışlı havanında tesiriyle direksiyon kontrolünü kaybetti. 

ÇARPMANIN TESİRİYLE AĞAÇ DEVRİLDİ

Sürücüsünün kontrolünü kaybettiği minibüs evvel ardından da kaldırımda bulunan ağaca çarptı. Çarpmanın tesiriyle ağaç devrildi. Kazada minibüste bulunan Emine Öztürk hafif yaralanırken sürücü Ali Öztürk ise kazadan yara almadan kurtuldu. 

Beşiktaşta panelvan minibüsün çarptığı ağaç devrildi 1 yaralı


İLK MÜDAHALE HADİSE YERİNDE YAPILDI

Yaralı bayana ilk müdahale sıhhat takımları tarafından hadise yerinde yapıldı. Ambulansa alınan Emine Öztürk, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. 

KAZA SEBEBİYLE TRAFİK HAKİMİYETLİ OLARAK SAĞLANDI

Kaza sebebiyle Dolmabahçe Caddesi'nde trafik polis ekipleri tarafından hakimiyetli olarak sağlandı. Hadise yerine gelen itfaiye takımları yıkılan ağacı kaldırdı. Kaza yapan minibüsün de çekici ile hadise yerinden kaldırılmasının ardından trafik bayağıya döndü.