Beşiktaş'ta Valerien Ismael tam 11 ismin üstünü çizdi

Beşiktaş'ta Valerien Ismael tam 11 ismin üstünü çizdi

Siyah beyazlı kulüp Ljajic, Douglas, Lens, N’Sakala, Vida, Oğuzhan, Serdar, Atiba, Mehmet Topal, Gökhan Töre ve Larin’le yolları ayırıyor.

Konyaspor maçı sonrası takımındaki bazı adlardan memnun olmadığınız sarih sarih dile getiren ve “Beşiktaş’ta oynamanın ne demek olduğunu bilen futbolculara gereksinimimiz var” diyen Valerien İsmael’in gözden çıkardığı adlar belirli oldu.

KARAR VERİLDİ

Siyah beyazlıların deneyimli teknik adamı, Genel Menajer Ceyhun Kazancı ve Futbol Şube Mesulü Emre Kocadağ ile yaptığı toplantıda yeni sezonda kadroda kalmasını istemediği futbolcuların listesini verdi ve “Ekibe katkısı olmayan hiç bir oyuncuyu istemiyorum” dedi.

Buna göre geçmiş yönetimler tarafından transfer edilen Ljajic, Douglas, Lens, N’Sakala, Vida, Oğuzhan, Atiba, Mehmet Topal, Gökhan Töre ve Larin’in yanı gizeme Serdar’la da yollar parçalıyor. Can Bozdoğan ve Güven Yalçın ile de görüşme yapılacak, haklarında son kararlar verilecek.

SEZON AÇILIŞI 27 HAZİRAN'DA

Beşiktaş'ın yeni sezon açılış programı belirli oldu. Kartal 27 Haziran’da Nevzat Demir Tesisleri’nde yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. Ekip 5-16 Temmuz arası Avusturya’da kamp çalışması yapacak.