Beşiktaş'ta yönetimden Adem Ljajic'e rest! "Eğer gitmek istemiyorsan parayı bırakacaksın"

Beşiktaş'ta yönetimden Adem Ljajic'e rest! "Eğer gitmek istemiyorsan parayı bırakacaksın"

Beşiktaş'ta uzun müddettir kadro dışı olan Adem Ljajic, ekipten ufalamak için sezon sonuna kadar olan alacağını arz etti. Siyah-beyazlı idarenin yanıtı ise sert oldu.

Beşiktaş'ın yollarını ayırmak için kontrat fesih görüşmeleri yaptığı Adem Ljajic, sezon sonuna kadar olan 1.7 milyon Euro'luk alacağını istedi.

Sabah'ın haberine göre; Çaykur Rizespor'un ve Başakşehir'in gündeminde olan 30 yaşındaki oyuncuya "Başka bir yere gitmek istiyorsan parayı vazgeçeceksin. Yoksa sevincin öğrenir, biz hem paranı ödeyip hem de seni başka bir yere yollayacak değiliz" cevabı verildi.

Gözden KaçmasınSon Dakika: Galatasarayda Fatih Terim sonrası Domenec Torrente rağmen Hikmet Karaman çıkışıSon Dakika: Galatasaray'da Fatih Terim sonrası Domenec Torrent'e karşın Hikmet Karaman çıkışı! Haberi görüntüle

Beşiktaş'a evvel 1,2 milyon Euro kiralama, sonra da 6,5 milyon Euro bonservis kıymeti ile Torino'dan transfer edilen Ljajic, 2.2 milyon Euro ve bonuslardan oluşan bir ücret kazanıyor.

GHEZZAL VE PJANİC'İN TESTİ OLUMSUZ

Beşiktaş'ta Süper Kupa finali evveli KOVİD-19'a tutulan Rachid Ghezzal ile maçta forma giyen ancak İstanbul'a dönüşte testi pozitif çıkan Miralem Pjanic'ten hoş haber geldi. İki oyuncunun son testlerinin olumsuz olduğu açıklandı. Ghezzal ve Pjanic, 1-2 gün içerisinde ekiple çalışmalara başlayacak.