Beylikdüzü'nde şüpheli ölüm: Ayla Kartal 6'ncı kattan düştü

Beylikdüzü'nde şüpheli ölüm: Ayla Kartal 6'ncı kattan düştü

Beylikdüzü'nde yaşadığı 6'ncı kattaki apartman dairesinin balkonundan düştüğü iddia edilen 52 yaşındaki Ayla Kartal yaşamını kaybetti.

Hadise, saat 08.45 sıralarında Beylikdüzü Barış Mahallesi'nde bulunan bir sitede yaşandı. İddiaya göre, 14 katlı binanın 6'ncı katındaki dairede yaşayan 2 çocuk annesi Ayla Kartal, balkonundan sitenin bahçesine düştü. Vakayı görenlerin ihbarı üzerine polis ve sağlık takımları sevk edildi. Hadise yerine gelen sağlık takımları yaptıkları ilk müdahalenin ardından Kartal'ı etraftaki özel bir sağlık kurumuna kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelerin ardından Kartal, kaldırıldığı sağlık kurumunda yaşamını kaybetti. Polis ekipleri ise Kartal'ın eşini ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü. Polis ve cumhuriyet savcısının hadise hakkında analizleri devam ediyor.

DAHA EVVEL DAVACI OLMUŞ

Ayla Kartal'ın, daha evvel eşi ile yaşadığı alacak verecek müzakeresi sebebi ile polis merkezine giderek davacı olduğu bilindi. Kartal'ın bir zamandır eşi ile de problemleri olduğu da iddia edildi.

Beylikdüzünde şüpheli ölüm: Ayla Kartal 6ncı kattan düştü

"NABZI YOKTU"

Düştükten sonra Ayla Kartal'ın nabzını hakimiyet eden etraftaki bir işyerinin çalışanı, "Sabah bir kadın geldi işyerime. Bir kadının yerde uyuduğunu söyledi. Ambulansı aradık. Nabzı yoktu. Ambulans geldi, alıp götürdüler. Yerde uyuyordu. Biz aradıktan sonra polis ve ambulans geldi" ifadelerini kullandı.

"AYLA HANIM UYUYORDU"

Hadisenin görgü şahitlerinden Ramazan Çınar, "Ayla hanımın kendini balkondan attığı söyleniyor. Sabah beni aradılar. Bina soğukkanlılarından biri, bir kadının yerde uyuduğunu söyledi. Çıktığım da Ayla hanım uyuyordu. Ambulansı aradık. Eşini aradık geldiler, ambulansla sağlık kurumuna götürdüler" dedi.