Bilgisayar mühendisi Çağrı Kesici kayıp! Ailesi sosyal medyadan çağrı yaptı

Bilgisayar mühendisi Çağrı Kesici kayıp! Ailesi sosyal medyadan çağrı yaptı

Akdeniz Üniversitesi’nde AÜ misyonlu bilgisayar mühendisi Çağrı Kesici'den 10 Mayıs’tan bu yana haber alınamıyor. Ailesi, Kesici'nin bulunması için sosyal medya hesaplarından çağrıda bulundu.

AÜ'de bilgisayar mühendisi olarak çalışan Çağrı Kesici'den 10 Mayıs'ta konuttan çıktıktan sonra haber alınamadı. Yakınları, Kesici'nin bulunması için sosyal medyadan çağrıda bulundu. Konutlu ve 2 çocuk babası Kesici'nin bacanağı Yalçın Çiftçioğlu, Kesici'nin en son Lara’da The Marmara Oteli yakınlarında görüldüğünü söyledi.

Kesici'nin üzerinde gri eşofman altı, siyah tişört, spor pabuç ile konuttan çıktığını aktaran Çiftçioğlu, şöyle dedi:
"10 Mayıs Pazartesi günü sabahtan beri haber alamıyoruz. Cep telefonlarını, kimliklerini, cüzdanını konutta vazgeçti. En son The Marmara Oteli’nin orada görülmüş. Deniz polisi aradı, dronlarla arandı, polis köpekleriyle arandı ama netice alınamadı. Sülemiş Sitesi’nin kameraları çalışmadığı için oraya kadar olan görüntüler var, sonrakiler yok."

Çağrı Kesici’nin AÜ Hastanesi’nde misyonluyken yerinin değiştirildiğini belirten Çiftçioğlu, "Genel bilgi harekâtta vazifeye başlatıldı. Pozisyonu değiştirilince azıcık kasvete girdi" dedi.