Binlerce kişiyi ilgilendiren kampanya bu ay başlıyor! Tam yüzde 22 indirim...

Binlerce kişiyi ilgilendiren kampanya bu ay başlıyor! Tam yüzde 22 indirim...

TOKİ, ev ve iş yeri müşterilerine müteveccih ikinci indirim kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. Kampanyadan, geri ödeme taksitleri en geç 2020 seneyi haziran ayı sonuna kadar başlamış olan ev ve iş

Etraf ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Ev Yöneti TOKİ Başkanlığınca borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen ev ve iş yeri müşterilerine müteveccih her sene yapılan indirim kampanyasının ikincisi 21 Eylül'de başlıyor.

TOKİ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, bu sene ikincisi yapılacak kampanyada indirim oranı yüzde 22 olarak tanımlandı.

Kampanyadan faydalanmak isteyen yurttaşlar, 21 Eylül-19 Ekim arasında müracaatlarını yapabilecek.
Borcun tamamını kapatamayacak yurttaşlar da borç bakiyesinin yüzde 25'inden az olmamak koşuluyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 22 indirim kampanyasından faydalanabilecek.

Mevzubahisi tarih aralığından sonra yapılacak borç kapatmalarında indirim oranından yararlanılamayacak.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI

İndirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki ev ve iş yeri müşterilerinin müracaat tarihi haysiyetiyle öncelikle borç kapatmanın yapıldığı aya ait taksit ödemelerini yapmış olması gerekliliği bulunuyor.

Kampanyaya katılacakların ayrıca geriye dönük taksit ve emlak aidatı borcu bulunmaması gerekiyor.

İndirim kampanyasından, geri ödeme taksitleri en geç 2020 seneyi haziran ayı sonuna kadar başlamış olan ev ve iş yerleri müşterileri faydalanabilecek. Taksit sayısı 12 ay ve daha az kalan ev ve iş yeri müşterileri yararlanamayacak.

Kampanyadan faydalanmak isteyen ev ve iş yeri müşterileri, Gayrimenkul Satış Sözleşmesi'ni imza atmış oldukları vasıtayı bankalardan ev kredisi kullanabilecek.

: İlginize Sürükleyebilir Önünde tek mani kaldı!Zenginler de ağlar | Eyvah annem babam tüm servetimi yiyor...Kazada skandal laflar! 7 şahıs can vermişti… İşte sürücünün ifadesi

Borsada kolay operasyon ve düşük komite için tıklayın