Bir yanda davullu gelin karşılama, diğer yanda yaralı çocuğa müdahale

Bir yanda davullu gelin karşılama, diğer yanda yaralı çocuğa müdahale

Çağlayan’da sokak üzerinde yürüyen 12 yaşındaki yabancı tebaalı çocuk, kablo döşemek için kapağı açılan rögara düştü. Hafif yaralı olarak kurtulan çocuk ambulansla hastaneye kaldırılırken, sağlık takımları

Vaka, dün saat 13.30 sıralarında Kağıthane Çağlayan’da alana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak üzerindeki rögarı açan bir telekomünikasyon işletmesinin takımları, kablo döşemek için çalışmaya başladı. O esnada sokak üzerinde gezen 12 yaşındaki yabancı tebaalı Tahir A., görevliler uzaklaştığı esnada rögarın içerisine düştü. Görevlilerin fark etmesi üzerine çocuk hemen rögardan çıkartıldı. Hafif sıyrıklarla kurtulan çocuk, sokak üzerindeki bir bakkal önüne götürüldü.

SAĞLIK TAKIMLARI CAN TASASINA DÜŞTÜ, YAN TARAFTAKİLER DAVULLU VE ZURNALI GELİN KARŞILADI

Vatandaşlar ise çocuğa su vererek bedeninde yara olup olmadığına baktı. İhbar üzerine vaka yerine gelen sağlık takımları, çocuğu yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi'ne kaldırarak rehabilitasyon altına aldı. Sağlık takımları çocuğa müdahale ettiği esnada köçeklerin hiçbir şey olmamış gibi davul ve zurnalı gelin karşılamaya devam etmesi “pes” dedirtti.
Polis takımları vakayla alakalı analiz başlattı.

Bir yanda davullu gelin karşılama, diğer yanda yaralı çocuğa müdahale