Boğaziçili kedicik itirafçı oldu: Dayak da var tecavüz de

Boğaziçili kedicik itirafçı oldu: Dayak da var tecavüz de

Adnan Oktar’ın bir kediciği daha itirafçı oldu. 1989’daki ÖSYM imtihanında birinci olan ve Boğaziçi Üniversitesi Mütercim-Çevirmenlik Kısmı’nü tamamlayan Müge Ögütçü, “Adnan Oktar bana 3 kere…

Organize silahlı kabahat teşkilatı kurduğu ve idarediği bahanesiyle Adnan Oktar ve 13 yakın müridinin 9 bin 803 sene 6’şar ay mapus ve 400’er bin lira ceza aldığı davada, kediciklerden Müge Nasihatçi de 4 sene 6 ay mapus cezasına çarptırıldı. Karar netleşene kadar konut mapusunda yakalanan 52 yaşındaki Müge Ögütçü, İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’ne yolladığı mektupta aktif pişmanlıktan yararlanmak istediğini belirterek teşkilatla alakalı itiraflarda bulundu. Nasihatçi mektubunda şunları anlattı: “1989 senesinde yapılan ÖSYM imtihanında birinci olup Boğaziçi Üniversitesi Mütercim-Çevirmenlik Kısmı’nü tamamladım... Adnan Oktar kendisiyle beraber olmak istemediğim için Dragos’taki teşkilat merkezinde üç kere bana tecavüz etti. Daha sonra Didem Ürer ve Aylin Atmaca’yı yanına çağırdı. Adnan Oktar benden, gelen bayanlara yatakta çok iyi olduğunu söyleyerek kendisini methetmemi istedi.

SESİM İNCE DİYE HIRPALARDI

Ses tonumun ince olması ve bakışlarım sebebiyle Adnan Oktar’dan senelerce dayak yedim. Ona olan fobim sebebiyle hiçbir zaman hoş bakamıyordum. ‘Bana sevgiyle bak’ diyerek dayak atardı. Bazen bana ve öteki kızlara uyguladığı şiddet saatlerce hatta günlerce sürerdi. Kendisi uykusu gelince gider uykusunu alır, ertesi gün kalkınca tekerrür şiddet uygulamaya devam ederdi. Bizim yatmamıza izin vermezdi. Bazen ‘Bir neden olsun da seni hırpalayayım’ tasayı. Adnan Oktar’ın direktifiyle bikinili, mayolu ve üryan resimlerim çekildi. Maksatları beni porno yıldızı gibi gösterip, teşkilata girince düzeldiğimi iddia etmekti. Bu resimlerle internet sitesi kuracaklardı. Tertip Ettikleri beynelmilel konferanslarda çevirmenlik yaptığım için sürükledikleri fotoğrafları kullanamadılar.”

Boğaziçili <strong>kedicik</strong> itirafçı oldu: Dayak da var tecavüz de

ÇÖZÜLMELER HIZLANDI

Adnan Oktar Organize Silahlı Kabahat Teşkilatı davası görülürken bir hayli ad itirafçı oldu, teşkilatla alakalı ehemmiyetli bilgiler verdi. Davanın karar safhasında itirafçı olan kediciklerden biri de Ayça Pars’tı. Karardan sonra ise ‘hayalet’ lakaplı Murat Çakır itirafçı oldu. Teşkilattan bölmek isteyenlere baskı yapıldığını, davranış alındığını, özellikle bayanların güç gidişatta vazgeçildiklerini anlattı. Teşkilatın finansal eforu ve sosyal medyadaki dezenformasyonları eksilince Müge Ögütçü’nün itirafları geldi. Bir çok kediciğin de itirafçı olmak istediği ancak cesaret edemediği iddia edildi.