Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

Brad Pitt son yarıyılda genellikle daha önceki eşi Angelina Jolie ile sürdürdüğü hukuksal savaşla gündeme geliyor. Buna ek olarak "surat âmâlığı hastalığı" ve bir yarıyıl anlatılan efsanelere inanıp

FİLM GALASI İÇİN ALMANYA'DA
Brad Pitt, son birkaç gündür, ehemmiyetli rollerinden birini üstlendiği Bullet Train isimli filmin tanıtımı ve galası için Almanya'nın başşehri Berlin'de bulunuyor.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

GALA KIYAFETİ
Oyuncu dün gece de filmin galası için kırmızı halıya çıktı. Fakat bu kere büyük bir farkla: Genellikle film galalarında takım elbise ya da smokin giyip ona uygun biçimde kravat ya da papyon takan Pitt bu kere etek giydi!

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

KAHVERENGİ VE PEMBE UYUMU
Yönetmenliğini David Leitch'in üstlendiği Bullet Train'in galasında Pitt'in kırmızı halıya çıkmasını bekleyen hayranları ve basın oyuncunun görünmesiyle büyük bir afallamışlık yaşadı. Pitt, kırmızı halıya çıkarken kahverengi bir etek, aynı renk bir ceket giymişti. İçinde de sarih pembe bir gömlek vardı. Pitt, aksesuar olarak güneş gözlüğü ve bir kolye kullandı. Görünümünü de siyah botlarıyla bitirdi. Oyuncu, sık sık taktığı yüzüğünü de noksan etmedi.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

HIRPALAMALAR GÜN SURATINA ÇIKTI
Brad Pitt kırmızı halıya çıkarken seçim ettiği bu giyim sayesinde bacaklarındaki vurmaları da gözler önüne serdi.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

YAŞLI ADAM! NE HOŞ GÖRÜNÜYORSUN
Brad Pitt'in bu tercihi, sosyal medyada ve internetteki haber sitelerinde de en çok konuşulan mevzular arasına girdi. Oyuncunun resimlerini gören bir kullanıcı "Harika görünüyor. Yaşlı adam! Bu kadar hoş görünmeni ne değiştirecek?" diye sordu.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

ONDAN BAŞKASINA YAKIŞMAZDI
Bir başkası "Brad Pitt gerçekten çok iyi görünüyor. Onun bu kadar iyi görünmesi mevzusunda daha önceki eşi Angelina Jolie'nin hayranları dahi bir şey yapamaz" yazdı. Bazı kullanıcılar da yalnızca Brad Pitt'in böyle bir giysi içinde bu kadar seksi görünebileceğini korundu. Bir Hayli şahıs Pitt ne giyerse giysin yeniden de hoş görüneceğini belirtti.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

'KEŞKE BİRİNE DANIŞSAYDI'
Fakat Brad Pitt'in giysisini sevmeyenler de oldu. Bunlardan biri oyuncunun hiç de iyi görünmediğini yazdı. Bir başkası da üzerindeki elbiseleri sevmediğini belirtti. Pitt'in giyinmeden evvel birilerine danışması gerektiğini korunanlar da çıktı.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti Brad Pitt, takım dostları Aaron Taylor Johnson en sağda ve Brian Tyree Henry ile beraber.

Brad Pitt film galasına etek giyip gittiZazie Beetz, Joey King ve Brad Pitt.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

JAPON YAZARIN YAPITINDAN UYARLANDI
Brad Pitt'in Berlin'deki galasına katıldığı Bullet Train isimli film, Japon yazar Kötaro Isaka'nın Marie Beetle isimli romanının bir uyarlaması. David Leitch'in rejisör koltuğunda oturduğu filmde Pitt'in yanı gizeme Sandra Bullock, Joey King, Aaron Taylor Johnson, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Masi Oka'nın da aralarında bulunduğu kalabalık bir oyuncu kadrosu rol alıyor.

Bullet Train'in çekimleri Covid 19 pandemisinin en yoğun yarıyılı olan Kasım 2020'de Los Angeles'ta başladı. Film, Mart 2021'di bitirildi. Filmin hakikatinde 8 Nisan 2022'de gösterime girmesi bekleniyordu. Fakat evvel 15 Temmuz'a sonra da 29 Temmuz tarihine ertelendi. Bullet Train, Tokyo'da bir trende farklı sebeplerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup suikastçıya odaklanıyor.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

SURAT ÂMÂLIĞI OLDUĞUNU İLERİ SÜRDÜ
Film galasında giyim stiliyle dikkat toplayan Pitt son yarıyılda surat âmâlığı meselesini gündeme getirmesiyle gündemin ilk sıralarına çıkmıştı. Pitt bu ayın başlarında verdiği bir mülakatta, genellikle doğuştan gelen ve beynin bir bölgesindeki bir noksanlığın neden olduğu prosopagnozi başka bir deyişle "surat âmâlığı" hastalığına sahip olduğunu söyledi. Daha evvel de eş iddiasını yineleyen Pitt, resmi olarak teşhis almadığını ama gösterdiği tam bulguların bu prosopagnozi hastası olduğunu doğruladığını ileri sürdü.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

BAZEN KENDİ SURATINI DAHİ TANIYAMAZ
Pitt'in kendisinde olduğunu ileri sürdüğü surat âmâlığı ya da prosopagnozi, genellikle doğuştan geliyor. Beyindeki öğrenişsel bir bozukluk sebebiyle bu hastalığı sahip olan şahıslar değişik insanların suratlarını tanıyamaz, hatta neredeyse göremez. Bazı bireylerin kendi suratlarını tanımakta dahi eforluk sürüklediği vaziyetler de olabilir.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

'EGOİST OLDUĞUMU SANIYORLAR'
Kendisinde prosopagnozi başka bir deyişle surat âmâlığı hastalığı olduğunu GQ mecmuasına verdiği mülakatta yineleyen Brad Pitt, gördüğü ve tanıştığı insanları sonradan anımsayamadığını belirtip "Bu da insanların beni dikkatsiz, yanına yanaşılamaz ve yalnızca kendini düşünen egoist biri gibi görmelerine neden oluyor" dedi. Brad Pitt, mecmua için Ottessa Moshfegh ile yaptığı mülakatta "Kimse bana inanmıyor" diye konuştu. Moshfegh kendi kocasının da prosopagnozi hastalığına sahip olduğunu belirtti.

Brad Pitt film galasına etek giyip gitti

'BENMERKEZCİ DEĞİLİM'
Brad Pitt bu mevzuda daha evvel de şunları söylemişti: "Bir Hayli insan benden nefret ediyor zira onlara hürmetsizlik ettiğimi düşünüyorlar." Pitt, sahip olduğunu iddia ettiği hastalığın neticeyi olarak insanların kendisini "benmerkezci" olarak gördüğüne sözlerine ilave etti.