Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

Onlar, Hollywood'da eşine az tesadüfülen bir aşk hikayesinin kahramanları... Bundan bütün 20 sene evvel başlayan aşklarını nişanlanmaya kadar götürdüler. Sonra aniden yolları ayrıldı. Aradan seneler

NİKAHIN PERDE ART MERAK EDİLİYOR
Elbette hayranları onların ilişkilerini bir basamak daha ileriye taşımasından dolayı mutlu. Bu haberin afallamışlığı geride kalmaya başladıktan sonra da bu defa bu 'ani' düğünün perde art didik didik edilmeye başlandı. Ne oldu da ünlü çift böyle aniden üstelik de kendileri gibi ünlü insanlardan beklenmeyeceği gibi çok az sayıda misafirin katıldığı bir merasimle evlendi.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

KOCASININ SOYADINI KULLANMAYA BAŞLADI
Elbette lafını ettiğimiz bu ünlü çift, Jennifer Lopez ile Ben Affleck'ten başkası değil. Şov dünyasında JLo ismiyle tanınan Lopez, evvelki gün hem kendi internet sitesinden hem de sosyal medya sayfasında Ben Affleck ile evlendiklerini duyurdu. Merasim Las Vegas'ta asıllaştı ve başka bazı çiftlerin yaptığı gibi sembolik de değildi. Çiftin konutluluk sertifikası vardı. Üstelik de Jennifer Lopez, nikahtan hemen sonra kocasının soyadını kullanmaya başladı.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

O ARTIK JENNIFER AFFLECK
Lopez, hayranlarına kendisiyle alakalı büyümeleri duyurduğu On The JLo isimli siteden gönderdiği elektronik postada Ben Affleck ile evlendiklerini belirtti. iletisini de bütün resmi ismini başka bir deyişle Jennifer Lynn Affleck'i yazarak imzasını attı.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

LOPEZ EVLENMEK İÇİN İVEDİ ETTİ İDDİASI
Magazin dünyasında ilk nişanlandıkları senelerde Bennifer, yine bir araya geldikten sonra da Bennifer 2.0 olarak anılan çift, 20 senenin ardından mutlu sona erişti. Ama haberin dinlenmesinden sonra dedikodular da başladı. Bunlar arasında en çok öne çıkan iddiaya göre evlenmek için ivedi eden taraf Jennifer Lopez oldu. Daha evvel Ben Affleck ile nişanlanan ama ayrılan Lopez, bu defa nişanlısının "son anda kararını değiştirmemesi için" ivedi etti ve onu nikah masasına oturttu.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

SON ANDA İŞLER TERS GİTMESİN DİYE
Çifte yakın bir kaynağın açıkladığına göre Jennifer Lopez, Ben Affleck kendisine evlenme öneri ettiği geceden bu yana onunla evlenmeye hazırdı. Bu surattan da işlerin son anda ters gitmemesi için bir an evvel evlenmek istedi.

'KALBİM YERİNDEN SÖKÜLMÜŞ GİBİ HİSSETTİM': Bu iddialara bakılırsa çift arasında bir an evvel evlenmek isteyen taraf Jennifer Lopez oldu. Reelinde Lopez, Affleck'i ne kadar hoşlandığını ondan ayrıldıktan sonra yaptığı bir açıklamada da dile getirmişti. Üstelik bu açıklamayı yaptığında ayrılığın üzerinden seneler geçmişti. 2017 senesinde Lopez bir mülakatta Affleck'e özlem dinlediğini anlatıp "Bizimki asıl aşktı. İlişki bittiğinde kalbim yerinden sökülmüş gibi hissettim" diye konuşmuştu. Lopez, ikisinin de aralıksız göz önünde olmasının ilişkilerini baskı altına aldığını ve aralarındaki romantizmi öldürdüğünü de ileri sürmüştü. Ben Affleck,  Jennifer Lopez'den ayrıldıktan birkaç ay sonra Jennifer Garner ile yeni bir ilişkiye başladı. Çift, 2005'te evlendi ve 10 sene sonra boşandı. Lopez de o ayrılığın ardından Marc Anthony ile hayatını birleştirdi ve bu konutluluktan ikiz çocuk sahibi oldu.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

'ONU BİR DEFA DAHA KAYBETMEK İSTEMEDİ'
İnternetteki Amerika Birleşik Devletleri kaynaklı bir hayli magazin sitesinde yer alan bu iddiaya göre, ilk ayrılıklarından sonra büyük acı sürüklediğini itiraf eden Jennifer Lopez, bu defa Affleck'i kaybetmek istemedi. Onun evlenme fikrinden son anda bırakabileceğini düşünen Lopez, bir an evvel evlenmek istedi. Sonunda çift Las Vegas'ta Lopez'in, Marc Anthony ile konutluluğundan dünyaya gelen ikizleri Max ve Emme ile Ben Affleck'in Jennifer Garner ile ilişkisinden dünyaya gelen üç çocuğundan biri olan kızı Seraphina katıldı. Affleck'in öteki iki çocuğu ise nikah merasiminde yer almadı.

AFFLECK'İN ÜÇ ÇOCUĞUNDAN YALNIZCA BİRİ YANINDAYDI: Bu arada bu konutlulukla alakalı en çok merak edilen mevzulardan biri de Ben Affleck'in daha önceki eşi Jennifer Garner'ın tepkisi. Amerika Birleşik Devletleri medyasında yer alan bazı iddialara göre Garner, daha önceki eşini evleneceğini öğrenmiyordu. Affleck evlenirken o Lake Tahoe'de tatildeydi. Fakat çiftin 13 yaşındaki kızı Seraphina'nın, babasının konutluluk merasimine katıldığı ,öteki çocukları 10 yaşındaki Sam ile 16 yaşındaki Violet'in ise babalarını mutlu gününde yalnız vazgeçtiği öğreniliyor. Bu arada iddialara göre Violet, boşandıktan sonra annesinin tarafında yer aldı ve onun üzülebileceği hiçbir adım atmıyor.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

İKİ GELİNLİK GİYDİ
Tam bunlardan sonra gelelim sürpriz düğüne. Her ne kadar az konuklu sade bir düğün de olsa Lopez iki değişik gelinlik giydi. 52 yaşındaki Lopez, dördüncü konutluluğunu yaptığı sırada evvel daha önceki bir filminde kullanılan bir gelinliği giydi. Sonra da Zuhair Murad imzalı başka bir gelinlikle bunu değiştirdi. Bu arada Bennifer çiftinin bir müddet sonra büyük bir düğün yapacağı da medyaya yansıyan iddialar arasında.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

2
0 SENE GEÇTİ BİRBİRLERİNİN YERİNİ DOLDURAMADILAR
Jennifer Lopez ile Ben Affleck, ilk olarak 2002 senesinde flört etmeye başladılar. Sonra da hemen nişanlandılar. Reelinde tasarıları 2003'te evlenmekti. Fakat olmadı. Düğünü evvel ertelediler sonra da yollarını ayırdılar. Başka Bir Deyişle bir başka deyişle çift, bütün 20 sene sonra muradına erdi.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi 52 yaşındaki Jennifer Lopez, bugüne kadar üç defa evlendi. İlk konutluluğunu 1997 ile 1998 arasında Ojani Noa ile yaptı.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdiArdından 2001 ile 2003 arasında Cris Judd ile konutlu kaldı.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdiMarc Anthony ile yaptığı konutluluğu ise 2004 ile 2014 arasında sürdü. Bu konutluluktan 14 yaşında Max ve Emme isminde biri kız ötekiyi erkek ikiz çocukları dünyaya geldi.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdiLopez, uzun müddet Alex Rodriguez ile nişanlıydı. Herkes onların evlenmesini beklerken evvel ayrılık dedikoduları dinlendi. Sonra da yaptıkları bir açıklamayla haberi doğruladılar.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

ÇOCUKLARININ DADISIYLA YAPTIĞI KAÇAMAK KONUTLULUĞUNU YIKTI
Ben Affleck'in Jennifer Garner ile 10 senelik konutluluğu, onu çocuklarının dadısı ile kandırdığı iddialarından sonra sarsılmaya başladı. Çift, üç çocuklarının hatırına birlikteliklerine bir baht daha vermek istedi ama olmadı. Garner ile Affleck boşandı. Ardından Affleck'in ismi muhtelif kısa ilişkilerde değişik şahıslarla anıldı. Affleck ve Garner'ın 16 yaşında Violet, 13 yaşında Seraphina, 10 yaşında Samuel isminde üç tane çocuğu bulunuyor. Ancak bu üç çocuk, 2005'te evlenen çifti bir arada tutmaya yetmedi. 2015 senesinde boşandılar.

Bu kez elini çabuk tuttu, 20 yıl sonra muradına erdi

ANA DE ARMAS İLE YOLLARINI AYIRIP LOPEZ İLE TEKERRÜR BİR ARAYA GELDİ
Affleck, Lopez ile seneler sonra yine bir araya gelmeden hemen evvel oyuncu Ana De Armas ile beraberdi. Her yerde el ele göz göze romantik görüntüler sergileyen çiftin gelecek için ciddi kararlar alması bekleniyordu. Fakat son anda yollarını ayırdılar.