Bu nasıl uyku! Yakınları haber alamadı, ortalık ayağa kalktı

Bu nasıl uyku! Yakınları haber alamadı, ortalık ayağa kalktı

Bursa'da yakınlarının kendisinden haber alamadığı Cemil Can Altınbaş 25, kapıyı ve telefonunu açmayınca polis, itfaiye ve sağlık takımları harekete geçti. Evin sarih penceresinden itfaiye merdiveni ile

Hadise, saat 01.00 sıralarında Yıldırım ilçesinde alana geldi. 2. Hastane Cadde'taki bir apartmanın 5'inci katında yalnız yaşayan Cemil Can Altınbaş'tan haber alamayan yakınları, komşuları arayarak takviye istedi. Altınbaş'ın kapısını çalan komşuları, netice alamayınca gidişatı polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine hadise yerine çok rakamda polis, sağlık takımı sevk edildi.

İTFAİYE DE GÜÇ ANLAR YAŞADI

Polisin de Cemil Can Altınbaş'a erişme mücadelesi neticesiz kalınca 5'inci kattaki evin sarih penceresinden girmeyi düşünen takımlar, itfaiyeden merdivenli taşıt takviyeyi istedi. İtfaiye takımları, dar caddede park edilen vasıtalar sebebiyle hadise yerine erişmekte güçlük çekti.

Polisin devreye girmesiyle park edilen vasıtalar kaldırıldı. Konuta erişen itfaiye takımları, Altınbaş'ın oturduğu kata çıkıp sarih pencereden içeri girdi. Takımlar, Cemil Can Altınbaş'ı koltukta yatarken buldu. Bitkin olduğu için yatakaldığını ve zil sesini dinlemediğini belirten Altınbaş, sağlık takımlarının hakimiyetinin ardından evine döndü.

Bu nasıl uyku Yakınları haber alamadı, ortalık ayağa kalktı