Bülent Ersoy'un Anıtkabir’de ‘Diva’lığı tuttu! 'Yine geleceğim'

Bülent Ersoy'un Anıtkabir’de ‘Diva’lığı tuttu! 'Yine geleceğim'

Bülent Ersoy, evvelki gün, Ankara'da vereceği konser evveli Anıtkabir'i ziyaret etti. Ziyarete tekerlekli sandalye ile gelen Ersoy'a üniformalı bir subay yağmurdan korunması için şemsiyeyle eşlik etti.

◊ Savaş Özbey: Bülent Ersoy, Ata’nın huzuruna çıktı; Anıtkabir’i ziyaret etti. Ne hoş. Fakat bunu yaparken dahi ‘Diva’lığı yakaladı, herkesin hürmetle yürüdüğü “Aslanlı Yol”da tekerlekli sandalyeyle talebi endam eyledi. Çevresinde hizmetçiler, korumalar. Utanmasa tahtırevanla gidecek.

Gözden KaçmasınUtanmasa tahtırevanla gidecek#SAVAŞ ÖZBEY#KELEBEKUtanmasa tahtırevanla gidecekHürriyet LogoHürriyet.com.tr

◊ Orkun Şan: Dün, Ulusal Korunma Bakanlığı Ersoy’a şemsiye yakalayan subay hakkında soruşturma başlattı. O görüntüler araştırılacak ve subayın bir hatası varsa ceza alacak. Yaktı Ersoy askerin başını. O subay yaşlı bir ziyaretçinin ya da yürüyemeyecek vaziyette olan birinin şemsiyesini taşısaydı yeniden soruşturma başlatılacak mıydı? Hayır, başlatılmayacaktı!

Gözden KaçmasınBülent Hanım istese...#ORKUN ŞAN#KELEBEKBülent Hanım istese...Hürriyet LogoHürriyet.com.tr

◊ Onur Baştürk: Askerin ahlak gösterip şemsiye yakalaması mübalağa etiliyor. Belirlim orada bebek otomobiliyle yürüyen bir kadın olsaydı, o asker yeniden şemsiye meblağdı.

Gözden KaçmasınŞemsiye ve tapınak şövalyesi#ONUR BAŞTÜRK#KELEBEKŞemsiye ve tapınak şövalyesiHürriyet LogoHürriyet.com.tr

Yeniden geleceğim

Bülent Ersoy, Anıtkabir ziyaretinden görüntüleri sosyal medya hesabında yayınladı. Ersoy, o videonun altına şöyle yazdı:

“Yüce Atam. Zatıalinizin yaşadığı senelere ne yazık ki yaşım gereği yetişemediğim için sizlere sanatımla hizmet veremememin ve de bizatihi ellerinizden öpememenin noksanlığı ile sezdiğim derin teessürlerimi, bugünkü ziyaretimle içimde yaşattığım büyük Atatürk sevgisini her zamanki gibi yeniden kendimi bir nebze de olsa rahatlatabilmek emeliyle huzurlarınıza geldim. Öğrenesiniz ki dünlerde olduğu gibi bugün ve yarınlarda yeniden geleceğim. Yeniden geleceğim. Yeniden geleceğim. Yüce Allah kabriniz başında okumuş olduğum dualarımı allahın izniyle dergah-ı izzetinde kabul ve makbul eyler. Mekanınız cennet, ruhunuz şad olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene.”

Gözden KaçmasınAnıtkabirdeki görüntüler incelemeye alındı#BÜLENT ERSOY#ANITKABİRAnıtkabir'deki görüntüler analize alındı!Hürriyet LogoHürriyet.com.tr