Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl'a boşanma davası açıyor

Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl'a boşanma davası açıyor

Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl’a boşanma davası açıyor. Evvelki gün Hürriyet’e konuşan Akçıl, “Konuttan ayrıldım ama çözmeye çalışıyoruz. Konutluluk çıkmazındayız” demişti.

Aynı gün “Magazin Masası” programının sunucularından Timuçin Güner’e konuşan Kıratlı ise, “Her zamanki münakaşalarımızdı. Aramızda yanılgı veyahut özürlük bir gidişat yok. Aynı konuttayız” diye konuştu. Magazin Masası’nın iddiasına göre eşinin açıklamalarını gören Kıratlı, soluğu avukatının yanında aldı. Oyuncu, Akçıl’a boşanma davası açmak için harekâtları başlattı.

NE OLMUŞTU?

Sinan Akçıl, ikinci defa nikâh masasına oturduğu oyuncu eşi Burcu Kıratlı ile konutluluklarında kriz yaşadıklarını doğruladı. Mevzuyla alakalı Hürriyet’e konuşan Akçıl, “Konuttan ayrıldım ama çözmeye çalışıyoruz. Değişik iddiaların hepsi palavra, gerçek değil” dedi. 2018 senesinde Kıratlı ile evlenen ve dokuz ay konutlu kaldıktan sonra boşanan Sinan Akçıl, Şubat 2021’de daha önceki eşiyle ikinci defa nikâh masasına oturmuştu. Ancak konutluluklarının henüz birinci seneyi dolmadan çift hakkında yine ayrılacakları güzergahında iddialar ortaya atıldı. Burcu Kıratlı’nın, manevi babası Kenan Erçetingöz’şan doğum gününe yalnız katılması ve parmağında alyansının olmaması da bu iddiaları kuvvetlendirmişti. Hürriyet’in eriştiği Sinan Akçıl, konutluluklarındaki krizi doğruladı ve yaşanan süreci anlattı.

TEKERRÜR BOŞANABİLİRİZ VEYAHUT BARIŞABİLİRİZ

“Şu anda konutluluk çıkmazındayız” diyen Sinan Akçıl, laflarını şöyle sürdürdü: “Her konutlulukta yaşanabilecek krizler bunlar. Her gün konuşuyoruz, çözmeye çalışıyoruz. Ben şu anda ikinci nikâh evveli taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya vazgeçtim, kendim ayrı bir yere geçtim. Ama neticede ne karar alırız şu anda öğrenmiyorum. Bu boşanma da olabilir, tekerrür aynı çatı altında konutluluğa devam etmek de olabilir. Burcu, iki defa âşık olup evlendiğim kadın. Bendeki yeri tartışılmaz. İkinci defa evlenecek kadar değer verdiğim bir kadın.”

Çalkantılı ilişkileriyle sık sık gündeme gelen Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı, 2018’de Amsterdam’da evlenmişti. Dokuz ay sonra boşanan çift, 20 gün sonra barışmış, bir sene sonra yine nikâh masasına oturmuştu.

 

Burcu Kıratlı, Sinan Akçıla boşanma davası açıyor

Çalkantılı ilişkileriyle sık sık gündeme gelen Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı, 2018’de Amsterdam’da evlenmişti. Dokuz ay sonra boşanan çift, 20 gün sonra barışmış, bir sene sonra yine nikâh masasına oturmuştu.

 

KENAN AĞABEY’NİN YERİ BENDE ÇOK AYRI

Burcu Kıratlı’nın manevi babası Kenan Erçetingöz’şan doğum gününe katılmayan Sinan Akçıl’ın bu hareketi iddiaları kuvvetlendirmişti. Doğum günü çıkışı gazetecilerin suallerini yanıtlayan Kenan Erçetingöz, “Klip çekimi uzadığı için gelmemiş. Zamanla görürsünüz dostlar. Herkesin kendi hayatı, keşke gelseydi. Bu hoş kızı üzmenin gereği yok” laflarıyla kafaları karıştırmıştı. Akçıl o laflara da cevap verdi: “Yılbaşında Bakü’deydik ve klip de sürüklediğim için mutasyon uzadı. Kenan Ağabey, aba altından sopa değil, gösterse gösterse kalp gösterir. Kendisini çok hoşlanırım ve bende yeri ayrıdır.”

Gözden KaçmasınSinan Akçıl ile Burcu Kıratlı arasında bebek krizi#BURCU KIRATLI#SİNAN AKÇILSinan Akçıl ile Burcu Kıratlı arasında bebek kriziHürriyet LogoHürriyet.com.tr