Burcu Özberk'in bikinili pozlara beğeni yağdı

Burcu Özberk'in bikinili pozlara beğeni yağdı

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

Bikinili pozlara alkış yağdı

Rol aldığı dizinin final yapmasıyla iki hafta evvel soluğu Bali’de alan Burcu Özberk, tatilinden en hoş kareleri takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Evvelki gün bikinili resimlerini paylaşan oyuncu, altına “Gün erken başlıyor. Uyanamıyorum” anekdotunu düştü. Oyuncunun pozlarına kısa zamanda 400 binin üzerinde alkış geldi.

Burcu Özberkin bikinili pozlara beğeni yağdı

Ses’e sürpriz doğum günü

Zaferli oyuncu Ümit Erdim ve Seda Erdim’in kızları Ses 4 yaşına girdi. Ses için evvelki gün Etiler Le Petit 100’de sürpriz bir doğum günü partisi tertip edildi. Çocuklar için bir hayli sürprizin hazırlandığı doğum gününde Ses’i, dostları da yalnız vazgeçmedi.

Burcu Özberkin bikinili pozlara beğeni yağdı

Hoş yıldız İstanbul’da

Alman model-oyuncu Gloria Sophie Burkandt, Türkiye’ye geldi. Önümüzdeki günlerde uyuşma yapacağı projeler için İstanbul’a gelen Burkandt, ayağının tozuyla dostlarının davetiyle Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini izlemeye gitti. Türk toplumunu hoşlandığını dile getiren hoş yıldız, “Maç sırasında tribünlerde ekibi için kenetlenen insanları gördüm. Bu beni çok mutlu etti. Türk toplumunu her zaman beğeniyorum. Çok adamcıl bir ulussunuz” dedi. Sayit DURMAZ

Burcu Özberkin bikinili pozlara beğeni yağdı

Ellerine kına yaktırdı

Hülya Avşar, evvelki akşam Maslak 1453’teki Yeni Gazino’da hoşlananlarıyla buluştu. Rezervasyonların saatler evvelinde dolduğu gecede siyah saydam ve bacak dekolteli kıyafetiyle dikkat toplayan Avşar, renkli dans gösterileriyle davetlilerine görsel şölen yaşattı. Hülya Avşar’ın eline yaktığı kınalar ise gözlerden kaçmadı. Yeni çıkan şarkısı “Sen Aşk Mısın”ı ilk kere canlı olarak sahnede söyleyen sanatçı, hoşlananlarının beğenileriyle geceyi noktaladı.

Burcu Özberkin bikinili pozlara beğeni yağdı İthal kutlama değil Anadolu ananeyi!Hürriyet LogoHürriyet.com.tr