Bursa'da 5 akrabasını bıçaklayıp kaçtı! Ormanda çıplak yakalandı

Bursa'da 5 akrabasını bıçaklayıp kaçtı! Ormanda çıplak yakalandı

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde tartıştığı 5 akrabasını bıçakladıktan sonra kaçan Osman Ekin 23, polis ekiplerince ormanda üryan halde bulundu. Madde bağımlısı ve psikolojik meseleleri olduğu belirtilen

Vaka, 15 Temmuz'da Değirmenönü Mahallesi'nde alana geldi. Madde bağımlısı ve psikolojik meseleleri olduğu belirtilen Osman Ekin, alevi sebeplerle abiyi Ö.E. 43, amcası F.E. 60 ve abisinin kayınpederi A.C.Ü. 64 ile tartıştı. Bu sırada Osman Ekin, yanındaki bıçakla tartıştığı 3 şahıs ile kendilerini ayırmak isteyen akrabaları H.E. 49 ve R.G.'yi 43 de yaralayıp kaçtı. İhbarla vaka yerine gelen sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

3 BİREYİN GİDİŞATI AĞIR

Yaralılar, sağlık araçlarıyla Bursa Şehir Sağlık Kurumu ile Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Sağlık Kurumu'ne kaldırıldı. Ö.E., R.G. ve H.E.'nin hayati risklerinin olduğu belirtildi.

HAPSEDİLDİ

Vakayla şehirgili çalışma başlatan Şehir Emniyet Müdürlüğü takımları, Osman Ekin'i, Değirmenönü Mahallesi'ndeki ormanda elinde bıçakla üryan halde buldu. Bir müddet polise sabreden Ekin, gözaltına alındı. Emniyette ifade vermeyen Ekin, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı duruşmaca hapsedildi.