Bursa'da eşine dehşeti yaşattı! İfadesi şaşkına çevirdi: Vücudumda çip var, sürekli bilinçaltı mesajlar alıyorum

Bursa'da eşine dehşeti yaşattı! İfadesi şaşkına çevirdi: Vücudumda çip var, sürekli bilinçaltı mesajlar alıyorum

Bursa'da tartıştığı eşi B.H. 32 tarafından bıçakla rehin alınan, polisin operasyonuyla kurtarılan S.H. 32, yaşadığı fobi dolu anları anlattı. B.H.'nin uzun süredir psikolojik sorunları olduğunu söyleyen

Vaka, dün Nilüfer ilçesi Görükle Dumlupınar Mahallesi Kale Sokak'ta alana geldi. 8 katlı binanın 2'nci katında oturan B.H. bıçakla rehin aldığı eşi S.H.'yi yatak odasına sürükleyip vurdu. Evin kapısını da kilitleyen B.H.'den korkan S.H., kendisini odaya bir odaya kapatarak cep telefonuyla eşinin ailesinden takviye istedi. Bir yandan da S.H. çığlıklarını dinleyen komşular, gidişatı polis takımlarına bildirdi. İhbar üzerine adrese çok sayıda polis ekibi sevk edildi. B.H.'yi ikna etmek için uzun süre uğraş veren takımlar, çabalar sonuçsuz kalınca, konuta girmek için itfaiyeden takviye istedi.

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Gasp Büro ve Nilüfer Suç Tedbire ve Araştırma Büro Amirliği takımları, itfaiye merdiveniyle S.H.'nin bulunduğu odaya pencereden girmeye çalıştı. Bu sırada kilitli kapıya kıran B.H. de S.H.'yi saçlarından yakalayıp vurmaya başladı. O anlar, DHA muhabirinin kamerasına yansıdı.Bursada eşine dehşeti yaşattı İfadesi şaşkına çevirdi: Vücudumda çip var, sürekli bilinçaltı mesajlar alıyorum
Pencereden konuta giren takımlar, bıçakla kendilerine sabreden B.H.'yi etkisiz hale getirip nezaretine aldı. Arbede sırasında 3 polis memuru da yaralandı. S.H. sağlık takımlarının vaka yerindeki ilk müdahalesinden ardından Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

'ÇOK AMA ÇOK KORKTUM'

Rehabilitasyon gördükten sonra polise ifade veren konutlu ve bir çocuk annesi S.H. müzisyenlik yapan eşiyle 6 sene evvel evlendiklerini söyledi. B.H. ile aralarında sorunlar yaşandığını belirten S.H., "Psikolojik rahatsızlığı olan eşimle konutluluğumuzun son 3 seneyi sorunlu geçti. Vaka günü, öğle saatlerinde beni yatak odasına kilitledi. Bir süre burada kaldım. Daha sonra eşimin annesi ile babasını cep telefonu ile aradım. Onlar, kendisini ikna edemedi. Bu sırada polise haber verildi.
Bursada eşine dehşeti yaşattı İfadesi şaşkına çevirdi: Vücudumda çip var, sürekli bilinçaltı mesajlar alıyorum
Gelen vazifeliler, sakin olmamı isteyip beni itfaiye müdürlüğüne ait taşıtın merdiveni ile kurtaracaklarını söyledi. Polisler, vasıtayla pencereye yaklaşırken, kilitlediğim yatak odasının kapısını kırarak içeri giren eşim beni saçımdan tutarak vurdu. Bıçaklayacağı sırada pencereden içeri giren polisler onu etkisiz hale getirip beni kurtardı. Çok ama çok korktum" dedi.

'ZEKAMI BKOCAMANLARI YÖNLENDİRİYOR'

Nezaretine alınan B.H. de ifadesinde, "Sürekli takip edildiğimi düşünüyorum. Zekamı bkocamanları yönlendiriyor. Bedenimde yonga var. Sürekli bilinçaltı mesajlar alıyorum, benimle alay eden sesler dinliyorum. Bir civara girdiğimde, insanların özel yaşamımla alakalı konuştuklarını düşünüyorum. Bir süre evvel psikiyatride rehabilitasyon gördüm. Vaka günü, eşimle münazara ettik. Hadisenin büyümeme için onu odaya koydum.

Daha sonra annem ve babam geldi, onlarla konuştum. Polisler, beni ikna etmeye çalıştı. O sırada cinnet halindeydim.

Eşime müdahale ettim. Polisler gelip beni aldılar" dedi. B.H.’nin harekâtlarının ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.

: Alakanızı Çekebilir Son dakika! Ulusal Takım'da Şenol Güneş yarıyılı resmen sona erdi3-A'daki Ahmet... 4-B'deki Arda... 'Anne grupları'nda aşı münazarası!Balıkesir'de skandal görüntüler! Harekete geçildi... Kaymakam merkeze çekildi