Bursa'daki korkunç cinayetin nedeni belli oldu! Yeni detaylar ortaya çıktı

Bursa'daki korkunç cinayetin nedeni belli oldu! Yeni detaylar ortaya çıktı

Bursa'da özel bir bankada güvenlik misyonlusu olarak çalışan Orcay Fobi’nun 35 eşi Gözde Fobi’yu 31 öldürdüğü hadiseye ait yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Orcay Fobi’nun, Gözde Fobi’yu daha önceki eşiyle

Hadise, dün Karacabey ilçesi Gazi Mahallesi'nde alana geldi. Özel bir bankada güvenlik misyonlusu olan Orcay Fobi ile eşi Gözde arasında müzakere çıktı. Her ikisi de daha evvel bir konutluluk yapan ve bu konutluluklarından birer çocukları olan çiftin kavgası münakaşaya dönüştü. Münakaşa sırasında Orcay Fobi, silahını sürükleyip eşine tek el ateş etti. Orcay Fobi ardından silahı kendi başına yaslayıp tetiği çekti.

Gözden KaçmasınBursada korkunç cinayet Eşini öldürdü, intihara kalkıştıBursa'da vahim cinayet! Eşini öldürdü, intihara kalkıştıHaberi Görüntüle

Silah seslerini dinleyen komşuların ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık takımları sevk edildi. Sağlık takımının yaptığı hakimiyette Gözde Fobi'nun yaşamını kaybettiği tanımlandı. Ağır yaralanan Orcay Fobi ise Karacabey Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, buradan da Bursa Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Olcay Fobi'nun sağlık gidişatının ciddiyetini gözettiği bildirildi.

Bursa Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından dün yakınlarına teslim edilen Gözde Fobi’nun cenazesi, ilçede gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Bursadaki korkunç cinayetin nedeni belli oldu Yeni detaylar ortaya çıktı

ANNE VE BABASI DA KONUTTAYMIŞ

Hadise sırasında Gözde Fobi’nun anne ve babasının da konutta olduğu belirtildi. Polis ekiplerinin ifadesine müracaat ettiği çift, damatlarının kızları Gözde’yi daha önceki eşiyle görüştüğü için çekemediğini, bu sebeple aralarında münakaşa yaşandığını söyledi. Çift, münakaşanın ardından kızları ve damatlarının konuşmak için yatak odasına geçtiğini, bir vakit sonra da silah seslerinin geldiğini, içeri girmek istediklerinde ise kapının kilitli olduğunu gördüklerini ifade etti.

Polisin hadiseyle alakalı soruşturmasının sürdüğü bildirildi.