Bursaspor taraftarı, takım otobüsünün önünü kesti! 'Bizi rezil ettiniz, yönetim istifa'

Bursaspor taraftarı, takım otobüsünün önünü kesti! 'Bizi rezil ettiniz, yönetim istifa'

Adanaspor’a dış sahada 3-1 mağlup olan Bursaspor’da, taraftarlar dış saha dönüşü ekip otobüsünün önünü kesti. Taraftarlar kesintisiz devam eden mağlubiyetlere tepki göstererek "İdare istifa" sloganları

Bursaspor dün oynadığı Adanaspor maçının ardından ekip otobüsü ile Bursa’ya döndü. Taraftarlar ise kesintisiz devam eden mağlubiyetlere tepki göstermek emeliyle Bursaspor İbrahim Yazıcı Kuruluşları’nde toplandı. Ekip otobüsü kuruluşlara gireceği esnada ekip otobüsünün önünü keserek ’’idare istifa’’ ve ’’bizleri aleme rezil ettiniz’’ sloganları attı. Polis ekipleri yolu kesen taraftarla müdahale ederek otobüsün kuruluşlara girmesini sağladı.

Bursaspor taraftar grubu olan Teksas’ın açıklaması şu biçimde:

’’Kıymetli Bursasporlular, sezon evveli yapılan kurultayda vazifeye gelen mevcut İdare Heyeti’na, aradan geçen zaman zarfında yaşanan bir hayli negatif büyümeye karşın, ekonomik, yönetimsel ve atletik anlamda pozitif tabloya geçişi umarak direndik. Yaşanacak yeni bir aday bulamama keşmekeşinin kulübümüze vereceği hasarı göz önünde bulundurarak, kulübümüzün yılmaz sponsoru ve bekçisi olan grubumuza dönük bazı söylemleri dahi sineye çektik. Zaman zaman stadyumda tepki koyduğumuz gibi, doğru hücumlar yapılması ismine kendileri ile bir hayli kere istişarelerde de bulunduk. Ancak gelinen nokta, camiamız ismine kaçınılmaz bir çağrıyı buyurmaktadır. Bursaspor Kulübü, transfer tahtasının açılmasına, maliyeti lig seviyesinin ve kulübümüzün mevcut reellerinin üzerinde transferler yapılmasına, sezon içerisinde dört teknik adam farklılığı yaşanmasına ve atletik yapıda düzelme umudu ile yapılan hücumlara karşın, tarihinin en makûs sezonunu yaşamaktadır. Transferlerdeki yöntem kadro tasarısını ve camiadaki güven etrafını parçalamış, Vakıfköy’den gelen ve bu sezon ikinci tasarıda kalan gençlerimiz ile geçtiğimiz sezon varılan noktanın oldukça gerisinde kalınmış, bazı genç futbolcularımız aramızdan kavgalı biçimde bölmüş ve sezon boyu yaşanan negatif büyümeler oyuncu grubumuzu niyetten ve lüzumlu çabadan koparmıştır. Bu vaziyette, yapılması gereken en doğru ve usçu saldırı, tüm bu kavgaları ve kargaşa etrafını geride vazgeçmek ismine Fantastik Tercihli Genel Heyet’dur. Mevcut İdare Heyeti’nu, istifa kararlarını süratlice almaya ve olabilecek en yakın vakitte Genel Heyet’u toplamaya çağırıyoruz.”

Bursaspor taraftarı, takım otobüsünün önünü kesti Bizi rezil ettiniz, yönetim istifa
Bursaspor taraftarı, takım otobüsünün önünü kesti Bizi rezil ettiniz, yönetim istifa