Buse Varol yaşadığı tartışmayı anlattı: Bu kadının kadına şiddetidir, cipe binmekle insanlık olmuyor!

Buse Varol yaşadığı tartışmayı anlattı: Bu kadının kadına şiddetidir, cipe binmekle insanlık olmuyor!

Oğlu Burak'ı mektebe vazgeçtiği sırada park suratından bir veli ile tartışan Buse Varol yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

'Bu kadının kadına şiddetidir' diyen Buse Varol, dava kalemtıraşını söyledi.

"Dostlar sizlere kadının kadına şiddeti nasıl olur, onu anlatacağım. Asaplarım mucizevi bozuk. Ben her sabah Burak'ı mektebe vazgeçiyorum. Otomobili kapının önüne vazgeçip, dörtlüleri yakıp kapıdan çocukları teslim ediyoruz. Mektebin içine dahi girmiyoruz zira otomobillerimiz çalışır halde oluyor... Bu operasyon toplamda 1 dakika dahi sürmüyor."

Gözden KaçmasınBuse Varoldan eşi Alişana destekBuse Varol'dan eşi Alişan'a destekHaberi görüntüle

'GÖZÜ DÖNMÜŞ GİBİ BAĞIRDI'

"Bu sabah yeniden Burak'ı mektebe vazgeçtim. Burak'ı indirirken yan tarafa park etmiş bir araba vardı, içinde de bir kadın. Delirmiş gibi haykırmaya başladı. 'Arabanı sürükleyeceksin', 'Arabanı buraya park etmeyeceksin' diye. Reelinde otomobilim park halinde değildi, çalışır gidişattaydı. Kadın bir anda hakaret etmeye başladı ve gerçekten ağıza alınmayacak kelimeler, mucizevi derecede yükseldi. Delirmiş gibi, gözü dönmüş gibi otomobilin sırçasını açıp bana bağırdı."

'BURAK ÇOK KORKTU'

"Kafasında ne vardı öğrenmiyorum. Bir insana nasıl hakaret edebilirsin? Ve Burak'ın gözünün önünde! Burak haykırmaya, çağırmaya, şiddete hiç aşina olmayan bir çocuk olduğu için mucizevi korktu. Cipe binip, insanlara haykırarak insanlık olmuyor! Şiddetle ayıplıyorum. Mektepten bana hakaret ettiğine dair görüntüleri aldıktan sonra kendisine hakaret davası açacağım"

Gözden KaçmasınAlişandan yeni açıklama: Çağla’yı değil elimi öptümAlişan'dan yeni açıklama: Çağla’yı değil elimi öptüm Haberi görüntüle