Buse Varol'dan eşi Alişan'a destek: Herkesin hayat görüşü ve hayata bakış açısı var.

Buse Varol'dan eşi Alişan'a destek: Herkesin hayat görüşü ve hayata bakış açısı var.

"Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı" açıklamasıyla gündem olan Alişan'a Buse Varol'dan destek geldi. Varol, "Alişan'dan evvelki projelerde de öpüşme sahnesi yaşamadım, yaşamamayı seçim

Oyuncu Buse Varol dün bir alışveriş merkezinde nesnellere yansıdı. Özel hayatı ve eşi Alişan hakkında konuşan Varol ayrılık haberlerine reddetti.

BOŞANMIYORUZ!

"Neden çıktığını ben öğrenemem. Herhalde dağılmamızı istiyorlar. Devamlı ‘boşanıyorlar’ gibi absürt sapan iddialar. Ki bizim gündemimizde, Allah korusun hiç böyle bir şey yok. Bir sürü makûs şey yaşadık ve gerçekten iyileşmeye çalıştığımız bir zaman… İnsanların bu kadar saygısız olması ve bu kadar çok üzerimize geliyor olmalarına anlam veremiyorum"

"Ayrılık haberlerinden çok bunaldım ama yapacak bir şey yok. İllaki çıkıyor böyle şeyler. Bir uyanıyorum üçüncü çocuk, bir uyanıyorum boşanıyorum! Bir gün uyanıyorum başka bir şey. O surattan artık görmemezlikten geliyorum."

'Alişan sayesinde zengin oldu' yorumlarına da değinen Varol, 'Bana çok gülünç geliyor böyle şeyler. İnsanların o kadar çok boş müddeti var ki devamlı böyle absürt sapan şeyler söyleniyor. Belki de gerçekten merak ediyorlar ben de gereken yanıtları veriyorum.' ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasınİşinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro#ALİŞAN#BUSE VAROLİşinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Hürriyet LogoHürriyet.com.tr

ALİŞAN YANLIŞ ANLAŞILDI!

Alişan'ın 'Buse dizilerde öpüşseydi, karım olamazdı' lafları anımsatınca ünlü oyuncu "Alişan’ın söylemeye çalıştığı ile insanların kavradığı o kadar değişik ki... Herkesin hayat düşüncesi ve hayata bakış açısı var. Ben buna her şeyden evvel saygı dinlenmesi gerektiğine inanıyorum. Zati Alişan’dan evvel oynadığım bir hayli projede ben hiç öpüşme sahnesi yaşamadım ve yaşamayı seçim etmedim. Bu benim seçimim; edenler eder. Alişan’da bunu söylemeye çalışmış ama her zamanki gibi yanlış anlaşılmış." biçiminde konuştu.

Gözden KaçmasınBurcu Kıratlı, Sinan Akçıla boşanma davası açıyorBurcu Kıratlı, Sinan Akçıl'a boşanma davası açıyor#BURCU KIRATLI#SİNAN AKÇILEleştirilere canlı yayında cevap verdiTenkitlere canlı yayında yanıt verdi!#İZZET YILDIZHAN#HANDE YENER