Büyükçekmece'de feci kaza: Bir yaralı... Cipe çarptı, korku yaşayan oğlunu böyle kurtardı

Büyükçekmece'de feci kaza: Bir yaralı... Cipe çarptı, korku yaşayan oğlunu böyle kurtardı

İstanbul Büyükçekmece'de arabanın çarptığı cip yıkıldı, bayan sürücüsü yaralandı. Araba sürücüsü ise kazadan yara almadan kurtulan ve büyük fobi yaşayan oğlunu vasıtadan hemen çıkardı. Kaza…

 Kaza, dün saat 16.00 sıralarında Ekinoba Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre Elçin Er yönetindeki 34 DYZ 986 plakalı cipe, Servet E. hakimiyetindeki 34 CIS 580 plakalı araba çarptı. Kazanın tesiri ile savrulan cip, bir oto yıkamacının duvarına çarptıktan sonra yıkıldı. Kaza neticeyi taşıtında sıkışan cipin bayan sürücüsü yaralandı.

Arabanın sürücüsü Server E. ise kazadan yara almadan kurtulan ve büyük fobi yaşayan oğlunu vasıtadan hemen çıkardı. Kazayı gören etraftaki yurttaşlar ise gidişatı polis, sıhhat ve itfaiye takımlarına bildirdi. Vaka yerine gelen itfaiye takımları, yaralı bayanı sıkıştığı vasıtadan kurtardı. Yapılan ilk müdahalenin ardından yaralı bayan, ambulansla Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Arabanın sürücüsü ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

FECİ KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Yaşanan feci kaza anı ise etraftaki bir dükkanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydolundu. Görüntülerde arabanın cipe vurduktan sonra duvara çarpıp yıkıldığı ve Servet E.'nin çocuğunu vasıtadan çıkardığı anlar yansıdı.