Caddeyi savaş alanına çevirdi! Kaza anı kamerada

Caddeyi savaş alanına çevirdi! Kaza anı kamerada

Pendik'te dün akşam fazla hız yaparak 2 bireyin yaralanmasına yol açan ve sokağı savaş alanına çeviren arabanın karıştığı kaza, güvenlik kamerasına yansıdı. Kaza sırasında yaralanan 2 birey sağlık kurumuna

Kaza, dün akşam saat 21.30 sıralarında Kaynarca Mahallesi'nde alana geldi. Hızlı bir biçimde sokak üzerinde ilerleyen bir araba, evvel yanından geçmeye çalıştığı bir arabaya, daha sonra da park halindeki bir motosiklet ile 3 arabaya birden çarptı. Kazada, hızlı arabanın ilk çarptığı taşıtta bulunan 2 birey yaralanarak sağlık kurumuna kaldırıldı. Hadise sırasında sokak üzerinde park halinde bulunan 3 araba ile motosiklet ise kullanılamaz hale geldi. Kazaya neden olan sürücü ise hadise yerinden kaçtı.

Caddeyi savaş alanına çevirdi Kaza anı kamerada

Kazanın ardından hadise yerine gelen polis, sokağı trafiğe kapatarak hadise yerinde tahlil yaptı. Yaşanan kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde arabanın hızlı olduğu dikkat toplarken, yurttaşların kazadan sonra hadise yerinde bir araya geldikleri görüldü.

Mahalle soğukkanlıyı Hüseyin Topuk, "Süratli bir biçimde geliyor taşıt. Hangi kafayla geldiğini öğrenmiyoruz. Gelip evvel bu taşıta daha sonra öteki taşıtlara çarpıp duruyor. Sürücüyü şu an ortalıkta yok. Biz de yeni geldik zati. Geçmiş olsun, dostlara bir şey olmasın allahın izniyle. 3 taşıta vurmuş diyorlar ama bütün bilgim yok. 2 taşıt çekildi zati. Bir de motor var. 2 dost yaralı, ambulans geldi götürdü. Arabanın hali belirli. Sürücü dost yere çekilmiş" dedi.

Caddeyi savaş alanına çevirdi Kaza anı kamerada