Çağlar Ökten'de eşi Seda Sayan'a iltifat... Oğulcan Engin'den dikkat çeken fotoğraf!

Çağlar Ökten'de eşi Seda Sayan'a iltifat... Oğulcan Engin'den dikkat çeken fotoğraf!

Seda Sayan, kendisinden 25 yaş ufak müzisyen sevgilisi Çağlar Ökten ile geçtiğimiz hafta evlendi. Düğüne Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin katılmadı. Bu haberlerle gündemde olan Çağlar Ökten karısı Seda Sayan'ın

Suskun sedasız evlenen Seda Sayan ve Çağlar Ökten, balayı için Paris'e gidip bir hafta kaldı. Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in merasime katılmaması ve genç damadı istemediği gündemdeydi. Aralarının sarih olduğu iddia edilen Seda Sayan ve Oğulcan Engin mevzuya dair yorum yapmazken Seda Sayan'ın kendisinden 25 yaş ufak müzisyen sevgilisi Çağlar Ökten aşka geldi.

Çağlar Ökten eşi Seda Sayan'ın puro yaktığı bir pozu paylaşarak şunları yazdı:

"Kadın kadın olacak be, seni yalnızca sen olduğun için, 'sensin' diye beğenecek. Parayla pulla, kariyerle, kimin ne dediğiyle, sınırlamayacak. Hem sevgilin, hem dostun, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla… Öğreneceksin ki konutta ‘O’ kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana… İşte o benim kadınım, dost! Canıma can katan, gözüm gözüne dokunduğunda ruhumu huzurla kaplayan aşkım karım. Seni çok seviyorum tamam mı?"

Seda Sayan da bu paylaşıma "Baki aşk seni beğeniyorum" cevabını verdi.

Çağlar Öktenden eşi Seda Sayana iltifat... Oğulcan Enginden dikkat çeken fotoğraf

ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMI

Annesine 'suskun sedasız evlen' diyen Oğulcan Engin Anneler Günü'nde bir paylaşımda bulundu. Annesiyle yer aldığı bir kareye paylaşan Engin resme rastgele bir ileti yazmadı.

Çağlar Öktenden eşi Seda Sayana iltifat... Oğulcan Enginden dikkat çeken fotoğraf Anneden onay çıkmadı Özcan da duysun evlenmesini istemiyorum...Anneden onay çıkmadı! Özcan da duysun evlenmesini istemiyorum...#ÖZCAN DENİZ#KADİRE DENİZ