Canlı anlatım: Barcelona - Bayern Münih maçı

Canlı anlatım: Barcelona - Bayern Münih maçı

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde gecenin maçında Barcelona, Camp Nou'da Bayern Münih'i misafir ediyor. Gayreti haberimizden takip edebilirsiniz.

Dış Sahada oynadığı son 18 Şampiyonlar Ligi maçını kaybetmeyen Bayern Münih, Kupa 1 tarihinin en uzun serisini sürdürmek istiyor.

MAÇTA İKİNCİ DEVRE OYNANIYOR

BARCELONA 0-1 BAYERN MÜNİH

Gol: 34' Müller

Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterdiği son 22 sezonda da çıktığı ilk maçı kaybetmeyen Barcelona, bu biçimde son hezimetini 1997/98'de Newcastle United dış sahasında aldı.

Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterdiği 17 sezonda da çıktığı ilk maçı kazanan Bayern, bu karşılaşmalarda attığı 42 gole karşılık yalnızca iki gol yedi. Lionel Messi'nin misyon yapmadığı son 10 Şampiyonlar Ligi maçının dokuzunu kazanan Barcelona, Arjantinli yıldız olmadan çıktığı son 23 karşılaşmada yalnızca Bayern'in filelerini havalandıramadı.

Thomas Müller'in Şampiyonlar Ligi kariyerinde en fazla gol attığı rakibi Barcelona. Turnuva tarihinde Barcelona filelerini en fazla havalandıran ad da yeniden Müller. Şampiyonlar Ligi'nde ilk 11 çıktığı son 14 maçta 11 gole doğrudan katkı sağlayan Memphis Depay, grup safhalarında misyon yaptığı son beş karşılaşmada da gol neşeyi yaşadı. Şampiyonlar Ligi'nin 2018/19 sezonundan bu yana en fazla gol atan oyuncu olan Robert Lewandowski, grup safhalarında çıktığı son 17 maçın 14'ünde gol neşeyi yaşadı.

BARCELONA BAYERN MÜNİH MAÇI SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDAN CANLI YAYINLANACAK?

Barcelona Bayern Münih maçı Türkiye saati ile 22:00'de başladı. Çaba EXXEN platformundan canlı olarak yayınlanıyor.