Canlı: Fenerbahçe Opet - VakıfBank maçı

Canlı: Fenerbahçe Opet - VakıfBank maçı

Misli.com Sultanlar Ligi final etabında Fenerbahçe Opet ile VakıfBank, 4. defa karşı karşıya geliyor. Seride 2-1 önde olan Fenerbahçe Opet, VakıfBank'ı yenmesi gidişatında şampiyonluğunu bülten edecek.

Bayanlar Voleybol Ligi finalinde Fenerbahçe Opet, VakıfBank ile serinin 4. maçında Burhan Felek'te kozlarını paylaşıyor. 

Maçta ilk set oynanıyor

Fenerbahçe Opet 7-10 VakıfBank

Kritik karşılaşmayı Fenerbahçe'nin kazanması gidişatında 5 sene sonra ligde 6. şampiyonluğunu bülten edecek. VakıfBank'ın kazanması halinde ise seride 5. ve son maç VakıfBank Spor Sarayı'nda oynanacak.

FENERBAHÇE OPET VAKIFBANK MAÇI SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Fenerbahçe Opet - VakıfBank maçı saat 19:00'da başladı. Çaba Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Spor kanalından canlı olarak yayınlanıyor.

İLK MAÇA SAHA AVANTAJINI KAYBETMİŞTİ

Sezona 5 kupa maksadıyla çıkan, Spor Toto Şampiyonlar Ligi Kupası, KupaVoley ve Dünya Kulüpler Şampiyonası'nı alan, Şampiyonlar Ligi'nde de 22 Mayıs'ta Süper Final oynayacak Vakıfbank, ligdeki final serisinin ilk maçını dış sahada 3-1 kaybetti ve saha avantajını da yitirdi. Evinde oynadığı üst üste 2 maçtan birinde kaybeden ve 2-1 geriye düşen Siyah-Beyazlılar zorlu dış sahada seriyi uzatmaya çalışacak.

FİNAL İVEDİSİ

Fenerbahçe-Vakıfbank: 3-1 1-0

Vakıfbank-Fenerbahçe: 3-1 1-1

Vakıfbank-Fenerbahçe: 1-3 1-2

*12 Mayıs Vakıfbank-Fenerbahçe

*: Gerekirse oynanacak