Canlı: Fenerbahçe - Partizan maçı

Canlı: Fenerbahçe - Partizan maçı

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Fenerbahçe, hazırlık maçında Partizan'la karşılaşıyor. Yarışmayı haberimizden anbean takip edebilirsiniz.

Avusturya kampı evveli İstanbul'da 3 hazırlık maçı oynayan sarı-lacivertliler ilk karşılaşmasında Kuzey Makedonya Şampiyonu Shkupi ile 2 - 2 birlikteye kalırken, İkinci çabasında Arnavutluk Ligi Şampiyonu Tirana'yı 4-0'lık skorla mağlup etti. Üçüncü maçında Katar takımı Al Shamal ile karşılaşan Fenerbahçe, bu gayretten de 4-2'lik skorla galip ufaladı.

Maçta ilk devre oynanıyor

Fenerbahçe 1-0 Partizan

Gol: 2' Enner Valencia

İLK 11'LER

Fenerbahçe: Altay, Osayi, Min Jae, Szalai, Ferdi, İsmail Yüksek, Zajc, Lincoln, Bruma, Valencia, Rossi.

Partizan: Stevanovic, Markovic, Filipovic, Urosevic, Sehovic, Fejsa, Natcho, Anrade, Holender, Menig, Gomes.

Fenerbahçe Partizan hazırlık maçı saat kaçta, hangi kanalda, parolalı mı?

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Fenerbahçe, burada Sırbistan temsilcisi Partizan ile karşılaşıyor. Graz kentindeki Merkür Arena'da oynanan karşılaşma saat 19.30'da başladı ve Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Spor’dan yayınlanıyor.

İSTANBUL'DA KALAN ADLAR...

Hazırlık maçlarında bekleneni veremeyen Gustavo’nun ise kadroda düşünülmediği için İstanbul’da vazgeçildiği kaydolundu. Caulker ve Arda Kurtulan da Jesus tarafından yeterli bulunmadı. Kadroda altyapıdan Furkan Onur Akyüz 16, Yiğit Efe Demir 17, Uğur Kaan Yıldız 19 ve İsak Vural 16 da yer aldı.