Canlı: VakıfBank-Fenerbahçe Opet maçı

Canlı: VakıfBank-Fenerbahçe Opet maçı

Misli.com Sultanlar Ligi Play-Off Final Etabı 5. ve son maçında VakıfBank, Fenerbahçe Opet'i konuk ediyor. Kazanan takımın sezonu şampiyon tamamlayacağı mücadeleyi haberimizden takip edebilirsiniz.

Fenerbahçe Opet ile VakıfBank, Sultanlar Ligi finali son maçında VakıfBank Spor Sarayı'nda karşı karşıya geliyor.

Maçta ilk set oynanıyor

VakıfBank 15-10 Fenerbahçe Opet

Seride 2-2 eşitlik bulunuyor. İlk maçı sarı-lacivertliler 3-1, ikinci müsabakayı da sarı-siyahlılar 3-1'lik skorla kazandı. Serinin 3. müsabakasını 3-1 alan Fenerbahçe seride 2-1 öne geçse de, VakıfBank 4. maçta geriden gelerek rakibini 3-2 yendi ve seriyi 2-2'ye taşıdı. 

Saat 19.00'da VakıfBank Spor Sarayı'nda başlayan müsabakada TRT Spor'dan canlı olarak ekranlara geliyor.

SERİDE DURUM EŞİT

Misli.com Sultanlar Ligi’nde 2021-2022 sezonunun şampiyonunu belirleyecek final serisinin dördüncü maçında VakıfBank, Fenerbahçe’yi 3-2 yenerek durumu 2-2’ye getirdi.

Sultanlar Ligi Play-off Final etabı 4. maçında Fenerbahçe, VakıfBank'ı konuk etti. Fenerbahçe ilk 2 seti alarak, final serisinin 4. maçında setlerde 2-0 öne geçti. 3. ve 4. setleri alan VakıfBank maçı final setine taşıdı. Kıyasıya mücadeleye sahne olan maçı VakıfBank 16-14 alarak maçı da 3-2 kazandı. Fenerbahçe Opet'te Melissa Vargas 32 sayıyla karşılaşmanın en skorer ismi oldu.