Cem Belevi, İrem Derici'yi aldattı mı? 'Ben kendisini çok sevdim'

Cem Belevi, İrem Derici'yi aldattı mı? 'Ben kendisini çok sevdim'

İrem Derici ve Cem Belevi aşkı bitti. İddiaya göre şarkıcı Cem Belevi, İrem Derici'yi ikinci defa kandırdı. Hıyaneti bilen Derici, sosyal medya hesabından  “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Harap hayatında

İrem Derici geçtiğimiz yaz meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açmış, birkaç ay sonra da ilişkisini noktalama kararı almıştı. 

'İbo Show Yılbaşı Özel'e davetli olan Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Şarkıcı, "3-4 ay evvel çok fena kandırıldım. Tutmadım, tutturdular" ifadelerini kullanmıştı.

Belevi ise 'hıyanet' açıklaması üzerine, "Özel hayatımla alakalı pek konuşmayı beğenmiyorum. İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına vazgeçiyorum bunu. Ben işimle, eforumla zati ilgileniyorum. Böyle şeyleri konuşmayı beğenmiyorum" demişti.

96 GÜL İLE GÖNLÜNÜ ALDI

Cem Belevi, ayrılığın 96'ncı gününde İrem Derici'ye, 96 gül yollamıştı. Bu atağın ardından ünlü ikili ilişkilerine bir baht daha vermişti. Barışma sonrası Hollanda'da aşk tazeleyen çift, tatilden renkli karelerini de takipçileriyle paylaşmayı önemsememe etmemişti.

İkili, Amsterdam tatili dönüşü münazara edip ilişkilerini noktalama kararı almıştı. Bir asabi bir barışık ilişkilerini sürdüren ikili hıyanettin ardından ipleri kopardı.

İddiaya göre Cem Belevi, model Nergis Nesrullayeva ile yasak aşk yaşadı. Hıyaneti bilen İrem Derici ilişkiyi noktaladı. Sosyal medya hesabından Belevi'ye sitem eden Derici, "Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Harap hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser yalvarmalar." iletisini paylaştı. 

Cem Belevinin açıklaması ünlü şarkıcıyı çıldırttı Yaz sonuna kalmaz İremi şutlarım

"YOK KANDIRMA, YOK BAŞKA ŞEYLER!"

Olay laflar üzerine nasıl bir davranış sergileyeceği merakla beklenen Cem Belevi, biten ilişkisi hakkında şu açıklamayı yaptı:

"Çok kıymetli bir meslektaşım var, çok hoş da bir vicdan var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne hiddetlendirdiyse öğrenmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok beğendim. Hepimiz ilişki yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu tümceleri kabul etmiyorum. Yok kandırma, yok başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok hoşlanıyorum, hala çok saygı dinliyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim içim çok rahat."

İlişki hıyanetle bitti! Hürriyet LogoHürriyet.com.tr

İREM DERİCİ'DEN JET AÇIKLAMA

Cem Belevi'nin görüşmesini izleyen İrem Derici deliye döndü. Belevi'nin kameralara oynadığını belirten Derici, aralarında geçen konuşmaları paylaşacağını söyledi. Daha Önceki aşkını uyaran Derici yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

"Über samimiyetsiz açıklamayı izledim de...

Ben bi' kaç saat yatıp uyanıp her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi he ne dersin?

"Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım zati, şu takvimi bi' doldurayım şimdi makûs çocuk imajı çizemem" mi olsun ilk mevzumuz yoksa alevler attığın influencer’lar mı sen seç. Ya da dolaysız itiraf ettiğin hıyanetten de girebilirim konuya bana fark etmez."