Cemile nasıl öldü

Cemile nasıl öldü

Ailesinin 6 defa kayıp müracaatında bulunduğu Cemile Şenel, Sultangazi’deki bir konutta koltuk altından silahla vurularak öldürüldü. Konuttaki 5 birey genç kızı apartmanın kapısında vazgeçerek kaçtı.

GEÇEN Cuma günü, İstanbul Sultangazi’de Daha Önceki Edirne Asfaltı’ndaki bir apartmanın girişinde silahla vurulmuş halde genç bir kız bulundu. Koltuk altından giren kurşunla yaralandığı ve adının Cemile Şenel 17 olduğu tespit edilen genç kız, sağlık kurumuna kaldırıldıktan kısa vakit sonra yaşamını kaybetti. Cemile, Gaziosmanpaşa Sarıgöl Kabirliği’nda evvelki gün toprağa verildi.

4 BİREY TUTULDU

Cemile Şenel’in İstanbul Esenyurt’ta yaşayan ailesi bütün 6 defa kayıp müracaatında bulunmuştu. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Ofis Amirliği soruşturmayı devraldı. Polis ilk olarak Cemile Şenel’in vurulduğu daireyi tespit etti. Hadise anında Cemile dahil konutta 6 birey vardı. Konuttaki 4 birey tutuldu. Tetiği sürüklediği düşünülen 5’inci birey ise kayıplara karıştı.

MÜNAZARADA VURULMUŞ

Polisin tespitlerine göre, Cemile Şenel konuttan kaçtıktan sonra dostlarıyla beraber kalmaya başlamıştı. O gün konutta iki birey arasında münakaşa çıkmış, ateşlenen silahın kurşunu sekerek Cemile Şenel’in koltuk altına isabet etmişti. Yaşları 17-25 arasında değişen 5 birey, Cemile Şenel’i sağlık kurumuna götürmek istemiş ancak can verdiğini düşünerek kapıda vazgeçip kaçmıştı.

AİLESİ 6 DEFA KAYIP MÜRACAATI YAPTI

Konuttan kaçan Cemile Şenel’in İstanbul Esenyurt’ta yaşayan ailesi bütün 6 defa kayıp müracaatında bulunmuştu. Cemile Şenel, Sultangazi’de Daha Önceki Edirne Asfaltı’ndaki bir apartmanın girişinde silahla vurulmuş halde bulundu.