Cemile Şenel cinayeti asfalttaki kanla çözüldü! Annesinin şüphesi gerçek çıktı: Arkadaşı sonu oldu

Cemile Şenel cinayeti asfalttaki kanla çözüldü! Annesinin şüphesi gerçek çıktı: Arkadaşı sonu oldu

Cemile Şenel’in vefatını inceleyen polisler, kan izlerinden yola çıkarak katile erişti. Polisler, Cemile’nin evvel hangi apartmandan, sonra da hangi daireden çıkartıldığını tanımladı. Bütün de Cemile’nin

İstanbul Sultangazi’de Cemile Şenel 17, geçen cuma günü kaldırıldığı sağlık kurumunda ateşli silah yarası neticeyi yaşamını kaybetti. Polis ekipleri vakayı soruşturmaya başladığında ellerinde ne genç kızı sağlık kurumuna getirenlerle alakalı ne de nerede vurulduğuyla alakalı bilgi vardı.

İlk olarak sağlık kurumunun kamera kayıtları incelendi. Cemile’yi sağlık kurumuna getiren şahıs Ramazan Rohani Çakın’dı. Polis tarafından kısa vakitte nezaretine alındı. Çakın ilk ifadesinde, “Kadını yaralı olarak yolda buldum. Bir araba durdurup sağlık kurumuna götürdüm” diye ifade verdi. Polisler Çakın’ın Cemile’yi bulduğunu söylediği Daha Önceki Edirne Asfaltı Sokağı’nde araştırma yapmaya başladı.

Cemile Şenel cinayeti asfalttaki kanla çözüldü Annesinin şüphesi gerçek çıktı: Arkadaşı sonu oldu

ÖZEL IŞIK İZLERİ AYDINLATTI

Sokaktaki esnafla yapılan görüşmeler ve kamera kayıtlarının araştırılmasında, Cemile’nin bütün olarak hangi noktada arabaya bindiği tespit edildi. O noktada muhakkak meçhul kan izleri vardı. İzleri takip eden polis bir apartmanın girişine erişti. Apartmanın içinde hiç kan izi yoktu. Özel ışık kullanılarak arınılmış kan izleri görüntülendi. İzler apartmanın üçüncü katındaki daireye kadar gidiyordu. Polisler dairenin kapısını çaldı ama içeride kimse yoktu. Çilingir dayanağıyla içeri giren polisler özel ışıkla baktıklarında dairenin içinin neredeyse kan gölü olduğunu fark etti. Dairede yapılan ayrıntılı tahlilde 2 boş kovan bulundu. Duvarda mermi sekmesinden kalan izler de vardı. Karşı dükkânların birinde apartmanı gören bir güvenlik kamerası da bulundu. Kamera görüntülerine göre Çakın polislere palavra söylemişti. Cemile’yi dışarı çıkardıklarında yanında iki genç kadın ve iki erkek vardı.ÇAPRAZ SORGUYA ALDILAR

Çakın çapraz sorguda birliktesiki şahısların adlarını verdi ve yaşananları anlattı. Konutta oldukları ortaya çıkan Tuğba Can, Aysun Çelebi, Servet Sürücü de nezaretine alındı. Nusret Tekin ise bulunamadı. Konutta Nusret Tekin ile Servet Sürücü arasında kavga çıkması üzerine Cemile’nin yaşamını kaybettiği anlaşıldı. Polisteki operasyonlarının ardından adliyeye sevk edilen Aysun Çelebi, Tuğba Can, Servet Sürücü ve Ramazan Rohani Çakan tutuklandı.

Cemile Şenel cinayeti asfalttaki kanla çözüldü Annesinin şüphesi gerçek çıktı: Arkadaşı sonu oldu

KATİL KAN İZİNDEN TUTULDU

Nusret Tekin 39 kerelerce cezaevine girip çıkmış, poliste 25 kabahat kaydı olan kriminal biriydi. Tekin evvelki gece silahıyla beraber tutuldu. Nusret Tekin, başsavcılıkta o günü şöyle anlattı:

“Aramızda husumet bulunan bir dostla aynı konutta görüştük. Tahrik edici biçimde konuştu. Silahımı çıkarttım. Daha sonra yerime oturdum. Bana ‘Erkek adam silahını çektiyse sıkar’ dedi. Silahı tekerrür çektim. Dost elime vurunca silah ateş aldı. Kurşun Cemile’ye isabet etti.” Nusret Tekin, ‘isteyerek öldürme’ suçuna hapsedildi.

: İlginize Sürükleyebilir İşte 3. doz tasarıyı! BioNTech olanlar kasımdan itibaren...İmamoğlu’nun açıklaması ne anlama geliyor? Ben şu 4 maddeyi anlıyorum...Acılı annenin kuşkusu doğru çıktı... Gizemi asfalttaki kan çözdü!