Çiçekle barışmaya gitti, ortalığı birbirine kattı!

Çiçekle barışmaya gitti, ortalığı birbirine kattı!

Gaziantep'te, Mehmet Ali Ü. 39 özel bir sağlık kurumunda paklik misyonlusu olarak çalışan, boşandığı daha önceki eşi Emine T. ile barışmak için çiçek ile gittiği sağlık kurumunda yalanlanınca…

Vaka, öğleden sonra Mücahitler Semti’nde bulunan bir özel sağlık kurumunda alana geldi. Eşi ile bir zaman evvel boşanan Mehmet Ali Ü., yaptırdığı gül buketi ile barışmak için özel bir sağlık kurumunda paklik personeli olarak çalışan daha önceki eşi Emine T.’nin yanına gitti. Eşi tarafından yalanlanan Mehmet Ali Ü., arabasından aldığı pompalı tüfekle evvel sağlık kurumu önünde havaya ateş açtı, daha sonra boğazına yaslayarak intihara kalkıştı. Silah seslerini dinleyen yurttaşların ihbarı üzerine adrese, aralarında özel harekat polislerinin de bulunduğu çok rakamda polis, itfaiye ve sağlık takımı sevk edildi. Etrafta geniş güvenlik tedbiri alan polisler Mehmet Ali Ü.’yü 1 saatlik mücadelenin ardından ikna etti.

Çiçekle barışmaya gitti, ortalığı birbirine kattı

Eşi tarafından barışma isteği kabul edilmeyen Mehmet Ali Ü., gözaltına alındığı sırada muhabirlerin neden yaptın sualine, "Eşimi can veresiye çok beğeniyorum. Gelmezse yeniden yaparım" dedi. Mehmet Ali Ü., yaptırdığı çiçek buketi ile beraber polis merkezine götürüldü.

Çiçekle barışmaya gitti, ortalığı birbirine kattı