Çifte cinayet! Karı-koca farklı odalarda ölü bulundu

Çifte cinayet! Karı-koca farklı odalarda ölü bulundu

Manisa'nın Salihli ilçesinde Leyla Dursun 50 ve eşi Mesut Dursun 53, konutlarında bıçaklanmış halde ölü bulundu. Jandarma, çifte cinayetin kuşkulu veya kuşkulularının tespit edilip, tutulması için çalışma

Salihli'nin kırsal Sart Mahallesi'nde oturan ve bir altın madeninde emekçi olarak çalışan Leyla Dursun ve daha evvel bir tuğla fabrikasında çalıştığı ancak bir müddettir işsiz olduğu bilinen eşi Mesut Dursun'dan bir müddettir haber alamayan komşuları vaziyeti jandarmaya bildirdi. Bugün saat 11.30 sıralarında konuta gelen jandarma takımları, iki çocukları olduğu bilinen Dursun çiftinin cansız vücutlarıyla karşılaştı. Değişik odalarda kanlar içinde yerde uyurken bulunan Leyla- Mesut Dursun çiftinin bedenlerinin muhtelif yerlerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tanımlandı.

Çifte cinayet Karı-koca farklı odalarda ölü bulundu

Çiftin biri askeri personel, ötekiyi ise lise talebesi olan iki çocuklarının ise vaka sırasında konutta olmadıkları tanımlandı. Jandarmanın, kapı ve pencerelerde rastgele bir zorlama olmaması sebebiyle Dursun çiftinin kendilerini tanıyan şahıs veya bireyler tarafından öldürülmüş olabileceği kuşkusu üzerinde durduğu bilindi. Savcı ve jandarmanın vaka yerindeki tahlillerinin ardından Leyla- Mesut Dursun çiftinin cansız vücudu, Salihli Devlet Sağlık Kurumu morguna kaldırıldı. 

Vakayla alakalı geniş çaplı soruşturma başlatıldı.